2737
2734

من عادت ندارم گوشی چک کنم ولی دیشب دیدم داخل چتای بازی آنلاین (پاسور) هی پیام داده بهار بهار 

اصل میدی؟ 

کجایی😥

بخوام بش بگم سختمه چون نمیخوام بفهمه چک کردم 

نگمم رو دلم مونده

درمیان ک اره جرررررشششششششش نیدمممممم

واقعاچراپسرااینجورین اخه ادمم نمیشن😐😐

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ بهاری در کار باشه ب روش ک‌میارم هیچی گوشیشم ازش میگیرم😒

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2728

من همیشه چیزی میبینم تو گوشیش سریع با گوشیم عکس میگیرم از روش بعد یه ساعت هم دعوا راه میندازم یه بارم گوشی رو از دستش گرفتم زدم دیوار شکست بعد رف گوشی دوباره خرید تا اون باشه از این کارا کنه

امضاء خدا پای تک تک آرزوهاتون💜

الان میان میگن نه این ک چیزی نیست کل مردهای دنیا خیانت میکنن😐

بله عزیزم ب روش بیار وازش توضیح بخواه

شوهرت یه ادم بی جنبه اس

بگو مثل ادم بازیتو کن چیکار ب مشخصات طرف مقابلت داری

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

بنظرم تاچیزی مطمعن نشدی مطرح نکن هم ازاینکه سرگوشیش رفتی ناراحت میشه هم حرمت هابهم میخوره یع مدت نامحسوس گوشیشوزیرنظربگیرش 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2740

من بهش میگم 

حتی بارها شده چیزی بوده نگفتم 

بهم گفته اگه چیزی باعث شده فکرت مشغول شه 

خواهش ا عنوانش کن تا سو تفاهم پیش نیاد 

خودشم چیزی باشه عنوان میکنه ودر موردش صحبت میکنیم 

که سوتفاهم برطرف شه

من ب روش نمیارم .یبار ی فیلم تو گوشیش دیدم فرداش پاک کرد .چیزی بهش نگفتم اما معلوم بود ک گالری و باز کردم

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍