2737
2734
عنوان

مادرشوهر وابسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1846 بازدید | 28 پست

بعضی روزا می ره اونجا برمیگرده عصبیه من فک می کنم یا پرش می کنن یا یه چیزی میگن شوهرمم میره تو فکر یا بحث می کنه باشون گبه هر حال ترکشش سمت من میاد واسه اینه راضی نیستم بره

نه ولی اگه چند روز نرم وقتی برم مادرش غیر مستقیم میگه خیلیییییییییییی دلمون تنگ شده بود نیومدی اینجا ...

خوب شمام لبخند بزن بگو منم همینطور توفکرتون بودم دیگه امروز بخت یار بود همو دیدیم ولی به همون روش قبل ادامه بده و هفته ای یکبار یا هر وقت دلت خواست برو 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ولی اگه چند روز نرم وقتی برم مادرش غیر مستقیم میگه خیلیییییییییییی دلمون تنگ شده بود نیومدی اینجا ...

عزیزم چند وقته ک ازدواج کردی ؟

بچه داری یا نه ؟

🌺حسابم زِ همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست🌺
2731
خوب شمام لبخند بزن بگو منم همینطور توفکرتون بودم دیگه امروز بخت یار بود همو دیدیم ولی به همون روش قب ...

شوهرم تقصیر من می دونه که میگه تو نمی ری اونجا 

منم میگم اونا دلشون تنگ شده بود میومدن خونه مون یا زنگ می زدن که دعوا میشه دیگه

بعضی روزا می ره اونجا برمیگرده عصبیه من فک می کنم یا پرش می کنن یا یه چیزی میگن شوهرمم میره تو فکر ی ...

عزیزم اتفاقا اگه این کارو کنند ک خیلی عالیه 

پیش تو ارامش داره 

تو ام رو مخش نرو و نرم نرم ازش بپرس و بخواه ک دلیل عصبانیتشو بگه 

بهش خیلی محبت کن 

2738
عزیزم اتفاقا اگه این کارو کنند ک خیلی عالیه  پیش تو ارامش داره  تو ام رو مخش نرو و نرم ن ...

جدیدا پیله کردن که هر روز ناهار بیاد پیش ماا 

اخه من ساعت 5 خونه میرسم محل کارم خیلی دوره 

منم هر روز غذا درست می کنم می زارم براش 

هر سررررررررررررری میگن بیاد پیش ما من نمی دونم چجوری حالی شون کنم که دوست ندااارم اقا

محبت بیش از اندازه به شوهر تو این رقابت برنده شو

بیش از اندازه چجوریه 

هر چیزی باید متقابل باشه 

بیش از اندازه هم محبت کنم عادت می شه همش باید انجام بدم 

جلوی اونا فقط؟؟

نزدیک یکساله  بچه ندارم

ببین عزیزم تازه ازدواج کردی سعی کن شوهرت بشه موم دستت 

پس سعی نکن زیاد دعوا کنی باهاش ک چرا وابسته ای 

اصلا ب روی خودت نیار 

فقط سعی کن در طول هفته یه دفعه بری اونجا روزای دیگه خودتو مشغول کن بگو عزیزم فلان کارو دارم 

میخام برم فلان جا 

سیاست داشته باش و انقدر بهش محبت کن 

وقتی ام ک دو دفعه شوهرت تنها بره اونجا از کارش پشیمون میشه چون ازش میپرسن زنت کو 

و مجبور میشه ک با تو بره حتما

وقتی ام ک بچه دار بشی عمرا دیگه بره 

کم کم درگیر زندگی میشه و رفت و امدش کم میشه اونجا  

جدیدا پیله کردن که هر روز ناهار بیاد پیش ماا  اخه من ساعت 5 خونه میرسم محل کارم خیلی دوره  ...

عزیزم 

سعی کن خودتو زود تر برسونی و خونه و ب همسرت بگی دوست دارم با تو ناهار بخورم 

با بگی این غذا رو با عشق فقط برا تو پختم نبینم نخورده باشیش هااا

جدیدا پیله کردن که هر روز ناهار بیاد پیش ماا  اخه من ساعت 5 خونه میرسم محل کارم خیلی دوره  ...

بهتر بزار بره اونجا بخوره. تو هم غذا بزار برا شامت. بالاخره  نمیکشه خسته میشه. میگه برو خونتون ناهار بخور

بزار حمالی کنه