2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکستو بزار

اینجا بزارم همه ببینن من شانس ندارم یه هو خواهر شوهرمم میبینه میشناسه میره فتنه میکنه...اخه اونم عین من بیکاره میاد تو این سایتا ...

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
2728

منم اینجورم حتی هدف و قصد اطرافیانمم میفههم همون لحظه. بیشتر وقتا خودمو میزنم به اون راه كه نفهمیدم ولی حواسمو جمع میكنم شاید واسه همینه به هیچكس صد در صد اعتماد ندارم چون نیتشون و فكرشونو حس میكنم حتی نزدیكام 

منم این حسو دارم😎

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2738
2706