2737
2739
عنوان

آی وی اف یا میکرو های این ماه بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2434 بازدید | 245 پست
معمولا استرادیول و چند روز مونده به انتقال پروژسترون ممکنم هست یه ماه قبلش اول یه دور ال دی بدن من ...

ممنون از جوابت. ان شا الله دو هفته دیگه تاپیک بیبی چک مثبت بزارید. من فقط دو تا جنین خوب داشتم گفتن دو ماه دیگه بیا برای انتقال البته منظورشون دو تا پریود بعده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از فردا میرم هنوز چیزی مصرف نکردم

منم از چهارشنبه میرم شروع دوره شما لاپاراسکوپی انجام دادین من یه ماهه انجام دادم دکترم گف قبل ای وی اف لازمه البته من  زیفت میخام بکنم میکرو نمیکنم

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
عزیزم مشکل شما چی بود ivf کردی. چرا انتقال های قبلی ات نگرفت اگه دوست داری شهرت و دکترت رو بگو

مشکلم بسته بودن هر دو لوله هامه، لاپارا هم کردم باز نشدن

نمیدونم عزیزم هزار و یک علت داره نگرفتن و از همه مهمترش اینه که خدا نخواست

من همدان میرم، دکتر پیله وری

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
معمولا استرادیول و چند روز مونده به انتقال پروژسترون ممکنم هست یه ماه قبلش اول یه دور ال دی بدن من ...

هر بار انتقال چندتا جنین میزارن؟؟انشااله این ماه خبر خوب بدی هممون خوشحال کنی.کجا انجام دادی؟

بچه ها مراحل ivf رو کسی میشه لطف کنه با جزییات بگه. من قراره شروع کنم خیلی استرس دارم. داروها چیه. آ ...

منم ای وی ام ولی هنوز نیمه اول راهم

روز اول قاعدگیم سونو داخلی کرد و آمپول داد تا روز ششم..باز سونو و آمپول جدید هر دوروز یه بار میرفتم و هر روز آمپول داشتم..تا فردا که وقته تخمک کشیمه و زیاد چیزی نمیدونم از تخمک کشی و بعدش

چی میگی تو😤😤😤😤
هر بار انتقال چندتا جنین میزارن؟؟انشااله این ماه خبر خوب بدی هممون خوشحال کنی.کجا انجام دادی؟

بستگی داره

انشاالله، ممنون عزیزم، برام دعا کن😶

من سریه اول دوتا جنین سه روزه برام گذاشتن بار دوم دوتا چهارروزه این سری سه تا 5 روزه

همدان، بیمارستان فاطمیه

2740
ممنون از جوابت. ان شا الله دو هفته دیگه تاپیک بیبی چک مثبت بزارید. من فقط دو تا جنین خوب داشتم گفتن ...

پناه بر خدا

انشاالله که همون دو تا برات بشن دوقلوی ناز و سالم❤

بستگی داره انشاالله، ممنون عزیزم، برام دعا کن😶 من سریه اول دوتا جنین سه روزه برام گذاشتن بار دوم ...

شنیدم جنین ۵ روزه یا همون جنین بلاست احتمال موفقیتش بیشتره

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
بستگی داره انشاالله، ممنون عزیزم، برام دعا کن😶 من سریه اول دوتا جنین سه روزه برام گذاشتن بار دوم ...

من شنیدم جنین پنج روزه درصد موفقیتش بالاتره..نمیشه همون اول پنج روزه بزارن؟؟حتما دعات میکنم عزیزم..حتما حتما این ماه جواب مثبت میگیری

2706