2737
2739
عنوان

شوهر شما سرتره یا شوهر خواهر (ا) تون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1976 بازدید | 94 پست
شاید باورتون نشه ولی خود منم که تاپیک زدم خواهرم مجرده. اما از الان همش نامزدم و با دوست پسر اون مقا ...

شما هم با نامزدتون دوست بودین ؟ خواهرتون چند سالشه خودتون چند سالتونه ؟ ویژگی های خوب و بد نامزدتون و دوستپسر خواهرتون چیه ؟ شاید اصلا دوسپسر خواهرت قصد ازدواج نداشته باشه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ جالب ، خواهرتون رابطش توی مجردی تون باهات چجور بود ؟ دامادتون هم به شوهرتون حسادت داره ؟ خانوادتون ...

سلام.

تو مجردیمم باهام حسادت میکرد.حتی اگر یه مانتو میخریدم همونو میگفت چقدر برات خرید میکنن.درصورتیکه اینطور نبود.من یه پالتورو سه سال میپوشم ،مانتو هم سالی دوبار.

دامادمون به شدت خواهرم حسود نیست.

نه خانوادم اصلا فرق نمیزارن.همون احترامی که برای دامادمون قائلن ،برای شوهر منم همونطورن.

البته شوهر من زیاد حرف نمیزنه و رسمی تره نسبت به دامادمون.

۶ سال تفاوت سنی دارم با خواهرم.

شنا هم از حسادت خواهر رنج میبری؟😢

سلام. تو مجردیمم باهام حسادت میکرد.حتی اگر یه مانتو میخریدم همونو میگفت چقدر برات خرید میکنن.درصورت ...

من میخوام یه روز داستان زندگیمو تاپیک کنم . چون واقعا داستانه . ارررررره منم خواهرم به خونم تشنه بود همیشه و دقیقا ۶ سال از من بزرگتره . سره حسادتاش و اذیتاش توی خونه مون همش شر به پا میکرد و آخرش افسردگی و گواتر غمباد گرفتم . و زندگی پر استرسی برام ساخته بود چون توی خانواده مون هم سوگولی بود بخاطر زبونش و سیاستش . ولی من آروم و بی زبون و مهربون و بی کس بودم .  

2731