2737
2734
عنوان

خانوما دلم سوخته امشب امشب بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 56 پست
هیچی بشینه تو خونه اش. که چی از خونه میرن؟ این رسما یعنی قبول دارن خونه مال شوهره ست.

گلم گاهی شوهر نمیره و خیلی خیلی رو اعصابه و شاید با هم باشن آبروریزی  بیشتره جلو همسایه.شایدم شوهرش بیرونش کرده ولی خب شب نباید بزنه بیرون برا خودش بد میشه.چقدر چنین مردی باید بی صفت باشه که میدونه خانمش بی کسه و شب تنها تو خیابون باشه و دنبالش نره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای خدا چه دنیای کثیفی شده.خستع شدیم ازینهمه ...

خیلی نامرد زیاد شده

مردای قدیم خداییش غیرتشون خیلی بیشتر بود

درسته یه سریشون خیلی بی رحم بودن ولی همون بی رحما هم غیرت داشتن زنشون رو نصف شب نمینداختن بیرون

2740
خیلی نامرد زیاد شده مردای قدیم خداییش غیرتشون خیلی بیشتر بود درسته یه سریشون خیلی بی رحم بودن ولی ...

حیا و غیرت ازین جامعه رخت بست و شده این وضع که هرروز هزاران نفر دارن از زندگیشون مینالن.10سال پیش که گفتن فیلمهای جم و ...نگاه نکنید و این طرحیه که اسرائیل برا خراب کردن ایران ریخته خیلیا قبول نکردن و همون حجاب که نفعش کامل برا خود زنه هم قبول نکردن و الان اینی شده که نه زن نه مرد غیرت و حیا ندارن و هر روز همه نالان و تر و خشک باهم دارن میسوزن

حیا و غیرت ازین جامعه رخت بست و شده این وضع که هرروز هزاران نفر دارن از زندگیشون مینالن.10سال پیش که ...

دمت گرم عالی گفتی تو سایت که تا از این حرفا میزنیم میان قورت میدن آدمو

الگوی مردم مسلمون و متمدن ایران شدن مردم اروپا

که تا همین چند سال پیش مردهاشون دهن بند آهنی داشتن و به دهن زنشون میبستن تا زیاد حرف نزنه

الان پیام داد که شوهرش رفته دنبالش خداروشکر ولی از اصل قضیه بیخبرم گفته فردا میام خونتون درد وکنم ممنونم از همتون تشکر 

پسرهاش خیلی با باباشون دعوا کرده بودن .خدا به همه اولاد صالح بده آمین