2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونستم چ جوری بگم....اومد خونه گفتم عزیزم من بی بی میزنم میزارم تو دستشویی تو برو جواب و ببین بیا خبربده

مثلادمن نمیدونستم😶

ولی خودم قبلش یکی زده بودم.

حوصله سوپرایز واینا نداشتم راستش

یه 
2731

امیدوارن ارزوی همچین روزی به دلم نمونه برام دعا کنین 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من چون خودم قصد بارداری نداشتم همون لحظه که دیدم بی بی چک مثبته جیغ زدم و گریه کردم بعد که شوهرم پرسید چیشده گفتم بدبختم کردی😂😂

الان پشیمونم چرا سورپرایزش نکردم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

من مطمئنم هیچوقت نمیتونم سورپرایزش کنم چون خودش همش حواسش هست اگرم مشکوک به بارداری باشم خودش میبرم ازمایش بدم خودشم باهام میاد جوابشو بگیریم

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2740

خودش بی بی خرید تو آشپزخونه داشت چای دم میکرد منم تو دستشویی بی بی زدم اومدم بیرون. دیدم قیافه شوهرم رنگش پریده گفتم مثبته شوک و خوشحالی داشت ولی من گریه میکردم نه از خوشحالی! شوک اینو داشتم حالا چکار کنم

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

من دیروز شک کرده بودم بهش گفتم شک دارم گف میکشمت میزنم تو دهنت دندونات بریزه😐😐😐جنی شده بود حاج عاقا

امروز جلو چشمش بیبی زدم مثبت شد همش بغلم میمرد فشارم میداد گفتم چته چیه گف خوشحالم گفتم چرا گف بچه داریم دیگه 😍😍😍

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
امیدوارن ارزوی همچین روزی به دلم نمونه برام دعا کنین 

ایشالاه عزیزم..خدابزرگه..راستی منم ی مدتیه برای مشکل یبوست وعدم تمرکز پسرم ازهومیوپاتی دارو میگیرم..بنظرتون جواب میده؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

وقتی بی بی مثبت شد قبلش نمازصبحم وخوندم وبعدمثبت شدن همسرم وبزور ازخواب بلندکردم گفتم مثبته خیییلی گریه کردم سجده شکرگذاشتم ظهرم نمازشکرخوندم

همسرمم گیج خواب بود بهم گفت تبریک میگم بهت بعدبه شوخی میگفت تبریک به من تبریک به توتبریک به همه☹☹☹☹

خوابید بعدمن خوابم برد بلندشدومن وبیدارکرد گفت راست گفتی؟

گفتم بله بعدش گفت مواظب خودت باش ازمایش بده اگه مثبت بودخبرم بده

خبرش دادم وحسابی خوشحال شد 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
من دیروز شک کرده بودم بهش گفتم شک دارم گف میکشمت میزنم تو دهنت دندونات بریزه😐😐😐جنی شده بود حاج عا ...

چی زده بود حاج اقا دیروز؟😂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من مطمئنم هیچوقت نمیتونم سورپرایزش کنم چون خودش همش حواسش هست اگرم مشکوک به بارداری باشم خودش میبرم ...

اوووه چقدر پیگیر😀

اوووه چقدر پیگیر😀

اره خیلی.بیش از حد تیزه اصلا نمیشه چیزیو ازش قایم کرد

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2706