2737
2739
عنوان

عجب غلطی کردم😭😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعضيا حرف پدراشونو گوش نميدن اونوقت هرچي دوست پسره بگه ميگن چشم

والا من كلا رو نميدادم بهش الانم كه شوهرمه بازم رو نميدم اينا شورشو دراوردن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
من به شوهرمم اجازه نمیدم بگی کی فالو کنم دوست پسر که جای خود داره🤐

رنگ چشااات چ قشنگه 😍

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
😐فقط بگو الان چه غلطی کنم

دور از جونت بلاکش کن اسکرین بگیر بفرس براش خیالش راحت شه

فقط همین یه راه هس که ابروت تو دانشگاه نره

بعدم انبلاکش کن ولی فالووش نکن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2738
بعضيا حرف پدراشونو گوش نميدن اونوقت هرچي دوست پسره بگه ميگن چشم

اخ گفتی اخ گفتی

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
من به شوهرمم اجازه نمیدم بگی کی فالو کنم دوست پسر که جای خود داره🤐

عزیزم چشم خودته؟کاشت مژه انجام دادی؟راضی هستی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
عزیزم چشم خودته؟کاشت مژه انجام دادی؟راضی هستی؟

اره عزیزم من خیلی راضی ام 

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜
اره عزیزم من خیلی راضی ام 

ببخشید میتونم بپرسم نوع کاشتتون چیه

2706