2737
2734

خانومایی که لکه بینی وخونریزی داشتید ودکترگفته بایدسرکلاژ کنید چیکارکردین تاقطع بشه؟؟من که هم شیاف هم آمپول میزنم هیچ فرقی نکرده.گفتن لکه بینی داشته باشی نمیشه سرکلاژ کرد😔😔

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
نگران نباش عزیزم سرکلاژ میکنی خیالت راحت میشه فقط زیاد استراحت کن  نگران لک هم نباش خیلیا ...

آخه باید حتما سرکلاژ کنم که اونم باید لکه بینیم تموم بشه 

.لعنتی تموم نمیشه که باوجود استراحت وشیاف وآمپول هنوز قطع نشده.لکه بینیم نگرانم نکرده.آخه وقت سرکلاژم بگذره بده چون باید حتما سرکلاژ کنم 

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استراحت نمیکنی مگه از توالت فرنگی استفاده کن فقط برا دسشویی بلند شو 

هم توالت فرنگی استفاده میکنم هم استراحت کامل.ولی قطع نمیشه .ببخشید یهو لباس زیرم کلی پرمیشه .فقط سیاهه رنگش میگم شایدآخراشه نه؟؟ببخشید حالتونم بدکردم

آخه باید حتما سرکلاژ کنم که اونم باید لکه بینیم تموم بشه  .لعنتی تموم نمیشه که باوجود استراحت ...

ایشالا تموم میشه خود استرس باعث تشدیدش میشه یکم اروم باش عزیزم استراحتتم مطلق باشه توکل برخدا ایشالا درس میشه

Lea  
2740
عزیزم من هم لک و خون ریزی داشتم ولی شکر خدا نیاز به سرکلاژ نداشتم اصلا استرس نداشته باش ایشالا که قط ...

نمیدونم توکل بخدا آخه من هم طول سرویکسم کمه هم دوقلوهستن بایدسرکلاژ کنم

هم توالت فرنگی استفاده میکنم هم استراحت کامل.ولی قطع نمیشه .ببخشید یهو لباس زیرم کلی پرمیشه .فقط سیا ...

انشاالله که همه چیز درست شه 

توکل به خدا 

سوره حجرات بخون و قلم 

ایه الکرسی هم بخون من روزی ۱۲ تا میخونم 

خدا بزرگه بسپار به خودش 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
ایشالا تموم میشه خود استرس باعث تشدیدش میشه یکم اروم باش عزیزم استراحتتم مطلق باشه توکل برخدا ایشالا ...

مرسی عزیزم.توکل بخدا

انشاالله که همه چیز درست شه  توکل به خدا  سوره حجرات بخون و قلم  ایه الکرسی هم بخو ...

توکل بخدا.بخدا انقدر خسته شدم که.۱۰ روزم بستری بودم بیمارستان

سرویکست چند بود گلم هفته چند ؟؟

هفته ۱۳ سرویکسم ۳۱ بود