2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی کار خوداگاه تموم شد ناخوادگاه وارد عمل میشه

مثلن رانندگی تو با تمرین خوادگاه یاد میگیری ولی بعدن با ناخوادگاه رانندگی میکنی 

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
چطوری نیست همه چیز ارتعاش دنیای اطراف فکر اندیشه گفتارت تمام قانون جذب احساس خوب هر کس که راز دان ...

اتفاقا من عاشق ماشین اسپرتج هستم. خیلی سعی می کنم جذبش کنم ازپارسال. 

همش خودم رو تصور می کنم که پشتش نشستم و رانندگی می کنم خخخ ولی نمی دونم چرا جذب نمی کنم

البته اولین باره می خوام یه چیزی رو جذب کنم

2731
مثلن رانندگی تو با تمرین خوادگاه یاد میگیری ولی بعدن با ناخوادگاه رانندگی میکنی 

تا وقتی خوادگاه فعاله خطا زیاد میشه 

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

تمام آدمها دانسته یا ندانسته از قانون جذب استفاده میکنند

مثل جاذبه زمین .شاید کسی علمش و نداشته باشه

اما جاذبه زمین کار خودش و می‌کنه

چه خوب که آدم بتونه با آگاهی از قانون جذب استفاده کنه

دوره های امیر شریفی رو شرکت کردی؟؟

نه من کلی کتاب خارجی خوندم

2740
تمام آدمها دانسته یا ندانسته از قانون جذب استفاده میکنند مثل جاذبه زمین .شاید کسی علمش و نداشته باش ...

منم چیزای خوب میخوام ولی امیدوارم تا اخر امسال بیاد😁🙈❤

عههه منم کتاب میخونممم...میخوااام منمم جذب کنممم

ولی به نظرم دوره هاش بهتر سوال جواب دارن.میتوتی بپرسی.توضبح میدن.کلا خیلی قشنگ آموزش میده.تمرین میده.ولی کتاب شاید یه برداشت غلط تو ذهنت شکل بگیره.

ولی به نظرم دوره هاش بهتر سوال جواب دارن.میتوتی بپرسی.توضبح میدن.کلا خیلی قشنگ آموزش میده.تمرین میده ...

دوره های امیر شریفی رو شرکت کردم...خودشم چند تا کتابم معرفی کرده بود...اونا رو دارم میخونم

2706