2733
2734
خیلی سخته اینکه صداش نمیشنوم یا میریم شعری که رو سنگه میخونم داغون میشم کاش می‌شد تو خواب بگن اونجا ...

ميفهمم

بهترين و زيباترين خبرها اونجاست

اون ها تو اغوش نورن و ديگه حتي حاضر نيستن برگردن به زندگي سراسر رنج دنيوي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميفهمم بهترين و زيباترين خبرها اونجاست اون ها تو اغوش نورن و ديگه حتي حاضر نيستن برگردن به زندگي س ...

وقتی غذای مورد علاقه اش یا فیلم یا هر چی ک دوس داشت میبینم خیلی اذیت میشم انقد خوش بودم باهاش تازه میفهمم چقد خوشبخت بودم

2728
بله تجربیات نزدیک به مرگه خوندم کامل اما گاهی بینهایت بیقرار میشم

كاملا حق داري

رفتن پدرت براي شما هم يكي از بزرگترين درس هاي زندگيه

اينكه اين دنيا هيچ چيزش برامون موندني نيست 

ما هم  به وقتش بايد بزاريم و بريم

روحشون قرین رحمت باشه.خدا بهتون صبر بده .فقط گذشت زمان میتونه حالتون رو خوب کنه شما الان تو دوره غمه بعد از دست دادن هستید چند ماه طول میکشه تا این حالت براتون کمرنگ بشه

2740
كاملا حق داري رفتن پدرت براي شما هم يكي از بزرگترين درس هاي زندگيه اينكه اين دنيا هيچ چيزش برامون ...

خیلی دلم تنگ شده برا صداش اخه ازش سیر نشدم تازه داش زندگی مزه میداد شبا همه دور هم جمع بودیم آلان همه غمگین میشینیم هر کس یه جور خودش مشغول. می‌کنه

خیلی دلم تنگ شده برا صداش اخه ازش سیر نشدم تازه داش زندگی مزه میداد شبا همه دور هم جمع بودیم آلان هم ...

اي واي ميفهمم

راستش خودمم به تازگي عزيزي رو از دست دادم كه همه چيزم بود

هنوز چهل روز هم نگذشته

احساس ميكنم خالي شدم، يه تيكه خيلي بزرگ از وجودم رو از دست دادم...

امايقين دارم اون جاي خوبيه و همين ارومم ميكنه

اي واي ميفهمم راستش خودمم به تازگي عزيزي رو از دست دادم كه همه چيزم بود هنوز چهل روز هم نگذشته اح ...

خدا رحمتشون کنه خیلی سخته به خدا نفسم رفت با بابام فکر میکردم. دیگه تموم شد دنیا اما چ کنم انگار قسمت من دوری ازش بوده تو مترو هر کی میبینم که حالش خوبه میگم حتما بابا داره

خدا رحمتشون کنه خیلی سخته به خدا نفسم رفت با بابام فکر میکردم. دیگه تموم شد دنیا اما چ کنم انگار قسم ...

عزيز دلم....چي بگم كه مرهم دل شكسته ات بشه اخه

راستش جز ياد خدا هيچ مرهمي براي اين درد نيست

الهي كه خدا خودش دلت رو اروم كنه