2752
2734
باهم بیرون میرن همش خونه همن؛برابچه جاری چیزمیخرن؛تولدبچه شون گفتن دعوتم نکردن.مادرشوهر عفریته م به ...

عزیزم اصلا برات مهم نباشه شخصیت و شعور خودشون نشون میدن بنظرم توام زن داداش اگه داری و یا خواهر و مادرت رو دعوت کن باهاشون خرید برو مهمونی بده اونا رو هم دعوت نکن محل نده بزار به وقتش دعواشون میشه بعد میاد سراغ تو توام اهمیت نده و یه چیز دیگه اگه خواهر شوهر داری تو مهمونی ک میگیری اونو هم دعوت کن و یا باهاش رفیق شو توام مخ خواهر شوهرت بزن و این چیزا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهم تویه باند تامنو بچزونن.ولی خداخودشونو میچزنون.

برادرام دو تاشون با هم تو ی باندن پوز شوهرمو بزنن 

ازشون متنفرم 

8 ساله اذیت کردن شوهرمو 

شوهرم اصلا براش مهم نبود 

الان دیگه داره کم میاره 

داره رو ذهنش تاثیر منفی میزاره 

خدا ازشون نگذره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خخخخ اره همه چي دست پدر شوهراس😜اتحاد باهوش به مراتب قدرتمند تر از اتحاد با مادرشوهره

مثه من پدرشوهرم دیشب برام میوه تعارف میکنه میگه بخور عروسم بخور نووووشه جووونت وااای قیافش دیدنی بود معلوم بود داره دق میکنه زورش به اون نرسید به من گفت یذره ازبیرونت بزن مواظب بچه هات باش

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
2731
مثه من پدرشوهرم دیشب برام میوه تعارف میکنه میگه بخور عروسم بخور نووووشه جووونت وااای قیافش دیدنی بود ...

😂😂😂بالاخره مادرشوهری گفتن توقع نداشتی که بیاد باچنگال میوه روپوست بکنه  بزاره تودهنش😁

خدایاشکرت
دورازجون شوهرت😐 ببخشیدا مردی بخواد زن بگیره خودشم باید جنمشو داشته باشه نه اینکه چشتون به دست پدرما ...

عزيزم چون چشممش به دست اونا نبود اين بلارو سرمون اوردن نميدوني ازين حرفا نزن  

خواهرشوهرندارم.

استارتر جان 

عزیزم 

تو رو خدا به حرفام گوش کن 

اونا ضعف دارن جلوت ک این کارار رو میکنن 

شما باید ببینی چه چیزی باعث سوزششون شده تقویت بده 

رفتار با شوهرت رو عالی بکن 

با بچه 

لباس عالی بپوش 

عالی در حد بنز 

باهاشون خوب باش طوری که اصلا متوجه نمیشی دارن باند بازی میکنن مثلا 

ببین دهنشون سرویس میشه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
عزيزم چون چشممش به دست اونا نبود اين بلارو سرمون اوردن نميدوني ازين حرفا نزن  

ولی جملتون یه معنی دیگه ای داشت که کادو ندادن واین حرفاولی چون حوصله بحث الکی ندارم حق باشماست😁

خدایاشکرت
مثه من پدرشوهرم دیشب برام میوه تعارف میکنه میگه بخور عروسم بخور نووووشه جووونت وااای قیافش دیدنی بود ...

خخخخخ 

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
ولی جملتون یه معنی دیگه ای داشت که کادو ندادن واین حرفاولی چون حوصله بحث الکی ندارم حق باشماست😁

نميدونم چرا اينجا همش با دعوا و بحث ميخواين بهم ثابت كنين  من تو زندگيمم وقتي مادرشوهرم از لج من ميره طلاشو ميفروشه خونه اشو ميفروشه برا اونا خريد ميكنه بعد به من ميگه حقته اينجوري بسوزي دعواي شما با من بايد سر چي باشه من اصلا نميفهمم واقعا نميدونم چرا خانوما همش ميخوان همو بكوبن

نميدونم چرا اينجا همش با دعوا و بحث ميخواين بهم ثابت كنين  من تو زندگيمم وقتي مادرشوهرم از ...

عزیزم من دعوایی باتویاهیچکس دیگه ای ندارم خب ادم جمله ای که مینویسه شاید جوردیگه ای ازش استنباط بشه چراخودتوناراحت میکنی من معذرت میخوام اگه اشتباها باعث ناراحتیت شدم🌷😚

خدایاشکرت