2733
2734
عنوان

باز باید بریم خونه مادرشوهرم، خواهرشوهر نامردم رو ببینم

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 49 پست
چه جوابی بچه هاش یکی از یکی باهوش تر به خدا دلم آتیش گرفته مگه من خواستم بچم اینجور بشه

ما نمیگیم منتطر باش تاخدا سر بچه هاش بیاره اصلا بد نخاه.فقط دلت شکسته بخدا بسپار ک اروم بشی شکایت پیش خدا ببر همین

خیلی پیچیدع هست خیلی باهم فرق دارن اوتیسم ها پسر من متوسط ولی باهوش مثلا الان که سه سال و خورده ا ...

خوب بازم خوبه پسر خاله من هم اوتیستیک هست الان فکر کنم 11 سالشه هنوز صحبت نمی کنه و بی نهایت شیطون هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باشم عمرا نمیرم به درک.وقتی میخوادبچمو مسخره کنه تیکه تیکه کنه خودشو

زنگ میزنه دعوا که چرا نمیاین مامانم بمیره میخواین بیاین

یه بار به مادرشوعرم گفتیم ما تنها میایم زد زیر گریه که یه خوار داره پسرم نمیگذارم قطع رابطه کنین😭

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2731
زنگ میزنه دعوا که چرا نمیاین مامانم بمیره میخواین بیاین یه بار به مادرشوعرم گفتیم ما تنها میایم زد ...

خب بگو ما ی بچه داریم بهش بی احترامی و توهین میکنه ناراحتبم تذکر بده تا بیاییم

الهییی.... نرو خب... نهایتش فحشت میده... از اعصاب خودتو بچت واجبترنیس که

گفتم نمیشه

یه بار نرفتیم زنگ زد مامانم داره میمیره فشارش زده بالا

بابام دستش درد گرفته

بعد رفتیم دیدیم پدرشوهر مادرشوهرم به مناسبت چهلمین سالگرد ازدواجشون حنا بستن به دست و پاشون😭

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2740
اتفاقا اوتیسمی   ها بعضی هاشون نابغه ریاضی میشن

پسر من واقعا باهوشه طوری که کاردرمانش تعجب میکنه

چ بیشعوره  خب شوهرت چی اون چیزی نمیگه ؟

ما رو خیلی دوست داره

ولی چیزی نمیگه 

میگه اینا نفهمن با خر میشه حرف زد؟

با اینا هم نمیشه

خودت پسرت رو عزیز و محترم کن اجازه نده کسی ب بچه ات حرف بگه . حالا هر کی میخاد باشه حالا ک دشمنن تا ...

آره آخرین بارمون بود بهشون هیچی نمیگیم دیگه

پسر من واقعا باهوشه طوری که کاردرمانش تعجب میکنه

الهی شکر. خیلی تمرکز به مشکلش نکن. ازش یه غول نساز. خودت با هاش کنار بیا تا اطرافیانت هم راحت قبول کنن. با کلاس خیلی خوب پیشرفت میکنن. راستی بعضی از این بچه ها  استعداد موسیقی زیادی دارن. تو این زمینه هم ببین علاقه داره؟ ناشکر نباش. الهی شکر که جسمی سالمه. افکار مثبت داشته باش. و اروم باش تا بتونی مادر خوبی براش باشی. آون به یه مادر اروم و صبور خیلی خیلی نیاز داره. پس رو خودت کار کن

عزیزم کلاس های زیادی برا شون هست کلاس بفرست تا از بچه های هم سنش عقب نیفته مهارت ها رو یاد بگیره

میبرم هر روز کلاس داره

الهی شکر. خیلی تمرکز به مشکلش نکن. ازش یه غول نساز. خودت با هاش کنار بیا تا اطرافیانت هم راحت قبول ک ...

ممنون

سعی میکنم