2752
2734
عنوان

بچه ها این صبح انگار مرده بودم چیز های عجیب و غریبی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 40 پست
قران خیلی خوبه برا مرده دورکعت نمازبخون براش سرقبرش برو باهاش حرف بزن 

روح عموم خیلی اگاهه اینم بگم پسرش خیلی اذیتش کرد الانم با پدر من دعواش شده فکر کنم عموم هم از این وضعیت ناراحته

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرشب براش فاتحه میخونم از روزی که فوت شده هر روز به فکرشم حتی شب اولی که فوت شد اومد به خواب من خیلی ...

اخی خدا رحمتش کنه اون خوابتم همینجوری بود؟ببین مامان بزرگتم توو خوابت بوده شاید متظورش این بوده بهش بگید فوت شده شاید ب دعای خیر مادرش احتیاج داره خیلی ناراحت شدم جاش بهشت باشه

چیزی نیست بختکه  صدقه بده  منم خیلی از این خوابا میبینم جیغ هم میکشم و نمیتونم از خواب ب ...

ولی اون چیزی که فکر کردم دکتره و دست میکشید رو پشتم خیلی لذت بخش بود تو خوابم

2731

[QUOTE=113556271]روح عموم خیلی اگاهه اینم بگم پسرش خیلی اذیتش کرد الانم با پدر من دعواش شده فکر کنم عموم هم از این وض ...[/QUOTEبهش فکرنکن مختووو درگیرنکن هرچی هست خیرانشاءالله حتما صدقه بده

بنی آدم موجب آزار یکدیگرند 
اخی خدا رحمتش کنه اون خوابتم همینجوری بود؟ببین مامان بزرگتم توو خوابت بوده شاید متظورش این بوده بهش ...

ممنون از دعا خیرت ولی وضعیت مامانبزرگم اصلا خوب نیست نمیشه بهش گفت 

شب جمعه است قران بخون ب نیت شهدا ورفتگان و عموت خدیه کن بهشون آروم میشی

حتما مرسی عزیزم

ولی اون چیزی که فکر کردم دکتره و دست میکشید رو پشتم خیلی لذت بخش بود تو خوابم

عزیزم من تو این خوابا تا خود قبر هم رفتم اصلا یه چیزایی دیدم که 

ولی الان دیگه عادت کردم 

قبلا ها تا از این خوابها یا هر چی میدیدم تا خود صبح بیدار میموندم کل روز حالم بد بود

ولی الان تا نیم ساعت بیدارم تا ضربان قلبم یه کم عادی بشه یکم بهتر شم و دوباره میخوابم 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم     موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
عزیزم من تو این خوابا تا خود قبر هم رفتم اصلا یه چیزایی دیدم که  ولی الان دیگه عادت کردم  ...

اخی عزیزم کاش پیش یه روانشناس بری