2737
2739

بچه ها میدونم شبیه پیر زن ها شدم که دارم خواب تعریف میکنم ولی خیلی ترسناک بود دیشب ساعتمو رو  صبح گذاشتم که بلند شم درس بخونم صبح 7ساعتم زنگ زد بیدار شدم خاموش کردم که یکم دیگه بخوابم خواب دیدم حالم بد شده دقیق حس میکردم نفسم به زور بالا میاد سرم گیج میرفت بدنم بی حال شده بود توی خواب مامانم منو برد بیمارستان ولی اون اتاق توی بیمارستان دقیقا اتاق خودم اون تخت هم تخت خودم بود حالا صبر کنید ادامشو

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چند ثانیه خودمو از بالا دیدم دقیقا همنجوری که همیشه میخوابم بعد دکتر اومد ولی من به پشت خوابیده بودم فقط حس میکردم یه نفر دست میکشه رو پشتم برگشتم این طرف جایی که توی واقعیت تخت خواهرمه و خواهرم همونجا میخوابه دیدم عموم رو اون تخته بیهوشه وکلی چستر بهش وصله بچه ها عموم یک ماه و نیمه فوت شده بعد بلند شدم رفت بالا سرش گریه کردم 

2731

یهو چشماشو باز کرد دقیقا صداش تو گوشمو با عصبانیت بهم گفت بهشون بگو نمیبخشم کسی که این بلا رو به سرم اورد اوایل فکر میکردم تقصیر فلانیه اسم پدر زن پسرشو اورد منم توی خواب میگم عمو خودت مریض شدی به کسی ربطی نداره  

بعد دیدم اونطرف تر مامانبزرگم نماز میخونه اینم بگم مامانبزرگم نمیدونه پسرش فوت شده خلاصه خیلی خوابم ترسناک بود و حیلی هم عجیب بعدش از خواب پریدم 

2738

بگووو

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
حالا یه چیز وحشتناک تر بگم 

بگو دیگه😔

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته