2733
2739
عنوان

شوهرم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا شوهر منم یه مدت اینطوری بود چون پیشش کار نمی کردم وقتی میومد همه کارا رو کرده بودم نمیدید یه مدت دست به هیچی نزدم خونه پر ظرف و لباس بود خونه کثیف عصبی شد داد و فریاد کرد گفتم حالا فهمیدی من چکار میکنم بشین اون گوشه نگاه کن ببین چکار میکنم قرار نیست برم معدن کار کنم برات منم تو خونه عین تو کار میکنم از اون موقعه دیگه دهنشو بسته تشکرم میکنه  

2738
ن بچها علت این ک بمن کفت برو صبونه بخر اینه ک با مغازه داره دعواش شده و نمیره منو میفرسته

از یه جای دیگه خرید کنه . چیزی که فراوونه سوپرمارکت و نونوایی هستش

تو که نباید جور رفتارشو بکشی

حلال مشکلات پوله

خیلی قدر نشناسه هرچقد از این خصلتش بکم کم کفتم بعد هر اخلاقی خودش داره بمن نسبت میده مثلا میکه تو بی مسولیتی در صورتی ک بیمسولیتترین ادمیه ک دیدم بچها من واسه تدریس یه شهره دور قبول شدم دوس دارم برم اما شوهرم دوس نداره یعنی اکه قبول نکنه حق طلاق دارم سر این موضوع

ببخشید چطوره که شما هم باید کار خونه کنی و هم خرید بیرون وقتی شوهرت توی خونه هست.؟؟ 

مگه نوکر زر خرید اورده؟ سعی کن کم کم این رسم همه کارهای خونه به عهده زن رو از بین ببری.. چه معنی میده اخه..حرصم داره در میاد .. 

اگه هم میبینی هنوز میخواد خرید بیرون رو هم بندازه گردن تو ببین از این خریدهای نتی، یا سوپرهایی که پسک دارن نزدیکتون هست ! از این به بعد تا گفت خرید گوشی رو بردار بگو برات بیارن. بزار بفهمه کار خونه هم خیلی سخته.

در ضمن از این به بعد کار حونه رو بزار وقتی اومد شروع کن . از جارو و گرد گیری بگیر تا ظرف شستن و.. وقتی نیست بشین استراحت کن ..

والا .. این حجم از نفهمی و استثمار نوبره 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

چقدر ب شوهراتون رو میدید من برا شوهرم صبحونه درست نمیکنم خودش درست میکنه میخوره برا منم درست میکنه میره سرکار 

خریدای خونه رو هم روزی ک تعطیله میره بیرون میخرع 

خیلی چیزایی ک من یادم میره بهش بگم بگیره خودش یادش می مونه میخره.باید از همون اول این کارا رو بندازی گزدن مرد وگرنه دهنت سرویس

یه سری حس طرف شستن نداشتم خودمو ب مریضی زدم شوهرم مجبور شد ظرفارو بشور بعد اینکه ظرفارو شست میگفت کار زنا جزییات داره و سخته 

ن همیشه خودش خرید میکنه یا باهم خرید میکنیم بعد بهونش اینه ک تابهت نکم مثلا ظرفا رو نشور نمیشوری البتع بعضی وقتا ک سرم شلوغه حس میکنم از حسادت میاد کارای خونه رو بهونه میکنه وکرنه مثلا من تو ذهنم هست اول کارای شخصیمو انجام بدم بعد خونه

2706