2733
2734
عنوان

ی سوال فوری+عکس بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 94 پست
مبارکت باشه .من امروز زدم منفی بود. برام دعا کن. خوب نیستم...

منم همینطور 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط  ی سوال مهم من 25 ابان ک روز 19 یا 20 سیکلم بود تخمک گذاری کردم  3 آذر رفتم عکس رادی ...

مثبته بی بی چکت.ای شالله که چیزی نشده کاش شما که اقدامی دقیق بعد پاک شدن از پریود می رفتی حالام نگران نباش ای شالله که چیزی نیست.مبارکه

2728
مبارکه عشقم در مورد عکسم برو دکترزنان برات ازمایش بارداری بنویسه ازش بپرس ببین چی میگه

مرسی عزیزم تورو خدا دعا کنید بچم سالم باشه

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
2740

مبارکت باشه؛ واسه منم دعا کن

من دیشب ۱۳ پری رفتم پیش دکتر و برام سونو کرد و یه فولیکول بزرگ ۲۲ داشتم و چندتا هم کوچیک ؛ ضخامت آندومتر هم ۱۰ بودش ؛ بهم ۲ تا آمپول hcg داد و دیشب ساعت ۲۱ زدم گفتش از امشب اقدام کنم 

پری هام ۳۲ روزست

حالا نمیدونم کی بعد از آمپول تخمک آزاد میشه؟

و اینکه هر شب اقدام کنم یا یه شب در میون؟

خدایااا شکرررت👨‍👩‍👧
نه عزيزم مشكلي نيست كيسه هنوز تشكيل نشده

خدا از دهنت بشنوه

اخه بارداری قبلیم اولاش بود باز نمیدونستم رفتم اسکن هسته ای برا تیروئید 

اون بجه هیدروپس داشت و مجبور شدم سقط کردم خیلی اذیت شدم میترسم باز اونجوری شه

دوستان میتونم یه سوال بپرسم راجع به بی‌بی چک؟

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
اسی چند وقته اقدام داشتی؟

ی ماه پیش داشتم ولی سه چهار بار در ماه بود

این ماه سپردم بخدا زیاد استرس نداشتم و کیت گرفتم وقتی دوتا خط شد تا س روز بعد اقدام داشتم روزی ی بار

2706