2737
2734
عنوان

خانومای آشنا به دکوراسیون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=113516716]کل خونه چندمتره؟ خب میتوتی بگی اون قسمت چندتا فرش چندمتری میخوره؟[/QUOT

فعلا فرشام ۹ متریه مبل که بیاد باید جابجا یا حتی جمع بشه ویادرصورت لزوم تعویض

" اللهم عجل لولیک الفرج " 

من پارسال از دو سه جا قیمت گرفتم اون جایی که رایگان میدن که حتما باید از خودشون خرید کنین البته یک جایی هم بود که رایگان میداد واقعا صحبت های بیخود تحویل من دادند 

یک جا برای پذیرایی و نشیمنمون که تقریبا هفتاد متر هستش 3.5 قیمت دادن و یک جا هم حدود 5

گفتن بیشتر از یک بار هم بیاییم هزینه ایاب ذهاب اضافه میگیریم که خب خیلی برای من زیاد بود

به نظرم اصلا به صرفه نبود و  تازه از یکی از مشتری هاشون تحقیق کردم گفتن سه بعدی بهشون دادن و اصلا به دردشون نخورده چون مدل مبلشون تو بازار نبوده

اصلا نمی دونستم انلاین هم هست که یکی از همکاران همسرم گفته بودن آشناشون تو این شرکت هست و کارش خوبه  ولی سخت پروژه میگیرن 

همسرم بهشون ایمیل زده بود و شماره منم نوشته بود که بهم پیام دادن

مبل نشیمن و پرده و فرش راهرو گرفتم و دکوری هامم دو سه تا رو خودشون گفتن  عوض کنم پارسال چهارصد دادم که خیلی برام خوب بود 

باز میخواستم مدل مبل و طرح کاغذ دیواریم رو عوض کنم پرسیدم بهم همه رو جواب دادن  ، بعد واسه خرید فرش که رفتم سه چهار تا مدل رو نشون دادم و باز اونا رو بهم جواب دادن 

کلا من راضی بودم ولی خب شما حتما خودتون تحقیق کنین  انشالله به دردتون بخوره تجربه من

چیزی که من فهمیدم اینه که غیر آنلاین ها که میان خونه یا میرین شرکت یا خیلی گرون در میاد یا باید خرید کنید ازشون دیگه

از چند تا پیج اینستا هم که ارزون میگفتن طراحی میکنن آمار گرفتم پارسال ولی از کارهاشون خوشم نیومد

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2731
جسارتا می تونم ازتون بخوام اگر عکس از چیدمانتون دارید لطف کنید ؟؟  

خیلی معذرت میخوام از روی ماهتون دوست گلم 

یکبار با همسرم در مورد گذاشتن عکس دلخوری پیش اومد، البته عکس از ظرف یادگاری خانوادگی بود ، فردا صبح  یک مشورت با ایشون هم میکنم و اگر دیدم مساله ای نیست حتما ظهر که از سرکار برگشتم براتون میگیرم 

البته ما نه جوان هستیم و نه اهل صحبت های با اجازه من این کن و آن باش ، اما عکس رو بهرحال در یک سایت عمومی قرار دادن احتمال انتشارش هست و منزل هم متعلق به هر دوی ماست...

برای همین سایت اتود هم که فرستادم ده بار تاکید کردم که منتشر نشه،

باز هم عذرمیخوام 

همسرم کمی سنتی هستند

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
من پارسال از دو سه جا قیمت گرفتم اون جایی که رایگان میدن که حتما باید از خودشون خرید کنین البته یک ج ...

مرسی از وقتی که گذاشتید مهربون 

ممنون از انتقال تجربه تون 

متوجه ام عزیزم  کاملا حق با شماست

عزیز دلم هستید

انشالله خونه اتون شیک و عالی بشه 

2738
همش خش و خوبه 

عزیزم الان سوال دیگه ای داشتم 

برو تاپیک جدیدم 😐

سوالم این بود که یه عمده فروشی برای جوراب و لباس زیر مردونه سراغ ندارید تو یزد؟