2733
2734

سلام 

مادرم من بعد از مرگ پدرم ازدواج نکرد تا من ازدواج کردم و امسال تصمیم گرفت ازدواج کنه و ازدواجم کرد الان مادرم ۴۶ سالشع و بچه میخواد😑🤐

از تصمیمشم کوتاه نمیادا 

خلاصه بگذریم 

امروز بعد ۹ماه اقدام ناموفق رفت برا عکس رنگی بد از پاکیش 

میگه به شدت خونریزی کردم همون لحضه و یه لخته خون بزرگ ازش اومده (با عرض معذرت)دکتر گفته زخم دهانه رحم داری ولی لوله هات سالم هستن

خونریزیش طبیعیه ؟😭😰😰

من تهرانم اون شهرستان نگرانم

منم میخوام عکس رنگی بگیرم ولی با این حرف های مادرم ترسیدم واقعا اینجوره🤐

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من عکس رنگی گرفتم درد داشت تا چند روز هم لکه بینی شاید دکتر خوب نبوده و شاید مادرتون مشکل خاصی داشتن

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
بله عزیزم به من گفت اگه خونریزی داشتی طبیعیه

ممنون 

شما خونریزی کردی؟

خیلی درد داره؟

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2740

شوهرش چند ساله اس که بچه میخواد بگو بیخیال نوه تو بزرگ کن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

یه سوال زخم دهانه رحم اینا از چی ایجاد میشه؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
فقط اگه زخم یا عفونت باشه عکسو نمیندازن ها

میگه اول که معاینه کرده گفته زخم داری 

بعدشم عکس انداخته🤐

شوهرش چند ساله اس که بچه میخواد بگو بیخیال نوه تو بزرگ کن

🥺🥺🥺 منتطر بچه من بود که نا امید شد هم من مشکل دارم هم شوهرم 🤐

خودش دست به کار شده

شوهرش ۴۰ سالشه

ممنون  شما خونریزی کردی؟  خیلی درد داره؟

من نه قبلش گفت 

من دفعه اول انداختم اصلا درد نداشتم

دفعه دوم بعد ده سال تیر انداختم سمت راستم یهو بد تیر کشید انگار باز شد

یه لحظه نفسم رفت ولی کلا درده چهار ثانیه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥺🥺🥺 منتطر بچه من بود که نا امید شد هم من مشکل دارم هم شوهرم 🤐 خودش دست به کار شده شوهرش ۴۰ سال ...

ان شالله بزودی دامنت سبز میشه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706