2777
2789

دلم خیلی گرفته بغضم داره خفم میکنه حتی گریه کردن هم آرومم نمیکنه چقدر این روزا سختن خدایا کی تموم میشه این روزای من کی یادم میره ک دوتا فرشته ی پاک من ک ۷ ماهه بدنیا اومدن یکیشون یک روز بعد اون یکی هم دوازده روز بعد از پیشم رفتن حتی نتونستم بغلشون کنم نتونستم بزارمشون رو سینم بلکه این قلبم آروم بگیره 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای بگردم الهی 

صبرتون بده خدا

ایشالا تا سال دیگه بچه خوشگلت بغلت باشه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

خدا دلت رو آروم کنه حست رو درک میکنم واقعا سخته خدا به دوتامون رحم کنه و قلبمان رو آروم کنه منم بچم رو از دست دادم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

عزیزم چقدر سخت. خدا بهت آرامش بده 

اونا حتما برات دعا میکنن فرشته های آسمونی

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2801