2737
2734

اگه در اشناهاتون چه کودک چه بزرگسال داشتید خواهشا علایم اولیه اش رو بگید ممنونم 

من یک هفته سر و کار داشتم با این بچه ها... طحال ورم کرده بود...پلاکت و هموگلوبین از حد نرمال خیلی پایین تر میاد

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم کبودی بدن گاها ممکنه به دلایل دیگه ای هم باشه

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738

پدرشوهرم داست پلاكت پايين گلبول سفيد زياد

كبودي بدن درد استخوان اواخرم خونريزي از بيني😭😭😭😭😭😭 

امروزم روز تولدشه كاش بود😭😔

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
کبودی بدن چقد شایع است 

کبودی کلی علت دیگه داره مثلا شاید پلاکتش یکم پایین باشه یا بدنش حساسه من تو بیمارستان اون بچه ها درمورد کبودی چیزی ندیدم اکثرشون ورم طحال و پایین لومدن شدید هموگلوبین و پلاکت بودن

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

عزيزم شما همونى كه از كبودى بازو بچه ت پست گذاشتى

من خودمم كلا توهم مريضى دارم؛ شما يكم از من شديدترى

اين كارو با خودت نكن

زندگى ت خراب ميشه

اگه خواستى پيام بده باهم حرف بزنيم

وای آشنای ماهم دقیقا ترسیده بود شدیدا 😭😭😭 ولی ب رحمت خدا رفت 

دکترش هم بهش گفته بود دلیل بیماریش همون ترسه . من چندتا از اشناهام سرطان داشتن ، به چشمم اینو دیدم که هرکی روحیش خوب بود درمان شد و هرکی روحیشو باخت فوت شد

تاپیکاتو دیدم چقدر توهم این بیماریو داری هم خودت هم نسبت به پسرت... میدونستی به هرچی زیاد فک کنی کائنات همونو نصیبت میکنه 😐

2706