2733
2734

بانو نگران نباش 

اکثر بچه ها همینطور هستن 

کم کم اوکی میشه 

فقط سعی کن تمرین تمرکز رو کلمات بهش بدی 

مثلا بگو تو ی صفحه روزنامه کلماتی ک با الف شروع شده رو پیدا کنه و زیرش خط بکشه 

بیشتر مشکل به عدم تمرکز بخاطر شیطنت بچه گانه س 

بعدش تصویر ذهنی از کلمات 

مثلا بگو سیب رو نگاه کنه و کلمه ی سیب رو کاغذ بنویسه

خیلی باهش کار میکنم

معلمشون خوبه

بعضی بچه های کلاس عالین

♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگران نباش راه میرفته

ولی فقط با نوشتن باهاش کار نکن خسته میشه

از روش های دیگه استفاده کن

مثل کارت حروف

برای روخوانی هم هر بار پیشرفت داشت صداش ضبط کن بذار گوش بده تا تلاشش بیشتر شه

دیشب گریش گرفته بود خیلی روش ها رو امتخان کردم

عزیزم عادیه

سخت نگیر بهش که زده بشه😊

وقتی اینجور میشه بگو منم اول بلد نبودم اینجوری یاد گرفتم

تو هردفعه که نمرش از دفعه قبل بیشترشد ازش تعریف کن تشویش کن 

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بذارش کلاس ..یعنی خارج از مدرسه..از الان تقویت کنش..وگرنه همینجور ضعیف میاد بالا

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

شاید سندروم اختلال در یاد گیری داره  مسله خیلی پیچیده ای نیست فقط در این زمینه مطالعه کن و برسی کن چون الان بهترین زمان برای درمان همیشگی 

من خودم

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
خیلی باهش کار میکنم معلمشون خوبه بعضی بچه های کلاس عالین

همه رو باهم مقایسه نکن

هرکی یجوره

بابا بچه کلاس اوله 

حتی موقع نوشتنم گریه کنه عادیه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

نگران نباش عزیزم تا اخر آذر هم دیکته کلاس اولیها خوب میشه هم روخونیشون..چون دختر خودمم دقیقا مثل دختر شما بود باید بهشون فرصت بدیم...یادمه منم اونموقع ها دخترم اشتباه تلفظ میکرد یا حروف رو قاطی میکرد گاهی از ناچاری میزدم زیر گریه..بعد دیدم نه فقط مشکل دختر من نیست همه اولش همین مشکل و دارن...خیالت راحت عزیزم از تجربه منی که این دوران و پست سر گذاشتم استفاده کن و اصلا خودت یا بچت و ناراحت نکن...

دیشب گریش گرفته بود خیلی روش ها رو امتخان کردم

عزیزم هنوز که اول راهه تازه دوماهه یادمیگیره.از کتابفروشی دیکته شب بخر کلمه های متفاوت و با شکل یادمیده واسه هر حرف خیلیم متنوع با اون کار کن.ماژیک بخر تو سفره یکبار مصرف بنویسه روبادکنک بنویسه باهم دیگه اسم و فامیل بازی کنین الکی و خیلی راحت در حدی که بتونه بنویسه کتاب داستان دخترونه بخر بگو دور حرفایی که خونده با مداد رنگی خط بکشه

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

همه این کارهارو دارم میکنم

فعلا نتیجه نگرفتم

بچه شیطونی نیست

خودم دیروز با دیدن دفتر دیکتش ، عصبی شدم

خودم هم شاغلم

کل تایمی که خونم، برای این بچه میذارم

انواع فلش کارت ، لگوی حروف، دو تا تخته وایت برد کوچک و بزرگ

♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

پسر منم اوله همش تو املا غلط مینویسه مثلا دیروز املا گفتم بهش چند بار برادر اشتباه نوشت هر بار بهش نشون دادم براش دایره های  صدا کشی کشیدم بخش کردم هرچی آخرش هم غلط نوشت امروز هم املا داره نمیدونم چه دسته گلی به اب بده

مقاله ، با چه موضوعی؟؟

دوست داشتم تجربه ها رو بدونم

2706