2733
2734
عنوان

این هفته میخوام برم خونه مادرشوهرم بر....

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 67 پست
😔😔😔 دور از جون  كاش يه ذره دلشون ب رحم بياد

کدوم رحم 

اصلا حالا اونا به درک

منم دارم براسون وقتی محتاجم شدن

روزگتر میگرده

ولی نمیدونم با سوهرم چه کنم😭

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
شما حاضری واسه داداشت اینکارو کنی عروست حاضر آماده بیاد بشینه توو خونش؟اگه حاضری که خیلی مهربونی و ب ...

شما خیلی خوش بینی خدایی...بله وقتی عضو اون خونواده ام باید انجام بدم.اگ کارو زندگی داشتم ک عذرم موجه بود....میخاس نکنه بدشم منتشو چرا سر من بذاره...ک من کارو شغلمو ول کنم بیام اونجا اشپزی کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حرفم غذا نیست که خاهر توام.بخوره تو سرشون من هیچی نخواستم و نمیخوام ازشون.بحث سره خسیس بودنشونه.جونش ...

من كاملا مى فهمم چى ميگى 

بعضى وقتا به شوهرم ميگم كاش بابات به بچه هاش نمى رسه حداقل خودش عين انسان زندگى مى كرد به خدا به خودشم رحم نداره و رياضت مى كشه  انقدر ك خسيسه

حرفم غذا نیست که خاهر توام.بخوره تو سرشون من هیچی نخواستم و نمیخوام ازشون.بحث سره خسیس بودنشونه.جونش ...

فهمیدم منطورتو

من بخدا خسیس بودنشون برام مهم نیست من اصلا هیچی نمیخوام از هیچ کس 

شوهرم مخم  خورده خسته شدم از دستش 

پول نداره بعد هر روز میشینه میگه اون ماشینو بخریم اینو بخریم بخدا ده ملیون طلا داسنم فروختم دادم بهس بازم ول نمیکنه منو

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2731
نمى شه برى مشاوره  اگه تهرانى من يكى رو مى شناسم عاليه

نهران نیستم عزیزم 

مساور من تنها برم چه فایده

2740