2737
2734
man baraye mosaferat miyam mikham az shoma beporsam oonaee ke be bache hashoon shire khoshke sma gold balaye yek sal midan aya oonja rahat mishe peda kar ya na??
mamnoon misham age behem begid
nemikham bar konam biyaram
اااااا چه خوب
من اینجا 900 گرمی رو 18000 تومان به پول خودمون می خرم...عزیزم میشه بگی قوطی هاش چند گرمیه؟؟؟میخوام ببینم همونه یا نه؟؟؟؟مرسی از اینکه جواب میدی
حتما برای تهیه کردنش باید بیام فردوسی...یعنی جای دیگه نیست؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم پسر من هم شیر خشک های سری گلد رو می خوره
منتها تا شش ماهگی اس ام ای گلد می خورد از شش ماه به بعد تا الان که شانزده ماهشه پروگرس میخوره
همه ی داروخانه ها دارن من از سر کوچه می خرم یه داروخونه ی محلی و کوچیکه
داروخانه رامین که مریم جون زحمت کشیدن گفتن یه داروخانه ی شبانه روزی خیلی بزرگ هست که یادمه قبل از عید پروگرس شدیدا کم پیدا می شد اونجا همیشه داشت قوطی چهارصد گرمی پروگرس رو من دو روز پیش خریدم نه هزار و نهصد تومن که البته نسبت به هفته ی قبل گرون شده دلیلش رو هم نمی دونم و قیمت اس ام ای رو نمی دونم اما احتمالا پانصد تومن ارزونتر باشه ولی اون هم چهار صد گرمی هست
موفق باشی
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2731
مرسی دوستان خوبم...از لطفتون ممنونم
من لندن هستم دارم میام تهران...دخترم الان بالای یک سال هستش من بهش اس ام ای میدم.الان همsma gold toddler یعنی بالای یک سال...ولی مال ایران نمی دونم چرا پروگرس داره
بسته هاش هم 400گرمی یه
مریم جون تقریبا همون قیمت میشه...چون بسته هایی که من 18000تومان به پول ایران می گیرم900 گرمی یه..شما 400گرمی رو 9500 می خرید
مریم جون شما به تاپیک من هم سر زده بودی مگه نه؟؟؟؟فروش لباس های نو انگلیسی....درسته...برام میل هم زدی؟؟؟؟
عزیزم...ببخشید من برات میل زدم...حتما نرسیده....من بی ادبی نکردم...همون روز برات میل زدم...الان هم اتفاقی این صفحه رو باز کردم...خوب چرا اینجا برام می نویسی... میومدی رو تاپیک خودم می نوشتی...اون رو هر دقیقه چک می کنم.

برات نوشته بودم که چون دیگه دیر شده...ظرفیت بار من تکمیل شده...زمستونی که با عرض معذرت نمی تونم بیارم....الان اگه خواستی در حد چند تا لباس سبک یا تابستونی می تونم برات بیارم.اون بلوز شلوار هم که خواسته بودی موجود نیست ..انشا الله برای تعطیلات کریسمس ...
قربونت...اگه کاری داشتی دیگه اینجا ننویس بیا رو تاپیک خودم بنویس که زود ببینم