2733
2739
عنوان

جارى و خواهر و خوهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 58 پست

چرا از خواهرت متنفری

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم نمیخوام دلتو بشکنم ولی این همه ادم بد یهو اطراف ادم یکم تعجب برانگیزه

بهتره یکم رو رفتار خودتون کنکاش کنید و زاویه دیدتون رو عوض کنید

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

من قضاوتت نمیکنم شاید هم شانست بد بوده دور و برت آدمهای بد زیاد هستن اما معمولا اگه آدم از چند نفر مختلف بدش بیاد باید بیشتر تو خودش دنبال ایراد بگرده که چرا همه با من بد هستند

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2740
خواهرم هر چقد خوبی بهش کردم نمیبینه و خودش خوبی نکرده بهم ولی همش منت میذاره و میخواد من با همه درگی ...

عزیم یاد بگیر اگه میحای به هرکسی خوبی کنی بی چشم داشت باشه. به خاطر دل خودت بخاطر ارامش و خودت خوبی کن . نه اینکه بگی من فلان کارو کردم پس باید حتما برام جبران کنه.

اینطوری خودتم لذت میبری

خواهرم و جاریم باهم فامیلن بعد جاریم از خواهرم به خواهرشوهرم بد گفته بود خواهرشوهرمم خبرچینی کرده بود بهم رسونده بود منم از خواهرم دفاع کردم بخاطرش با جاریم درگیر شدم میونه همه بهم خورد تقصیر انداختن گردن من خواهرشوهرم حاشا کرد خبر رسونده خواهرم گفت زندگیم خراب کردی و جاریمم قهر کرد باهام

2706