2737
2739

برادرزادم 49بود. الان 13 سالشه 170 شده😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قرار نیست ۴۹ بمونع .رشد میکنه  ممکن بقیه بچه ها ماهی ۲سانت اضاف کنن پسر شما ۳سانت اضاف کنه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
برادرزادم 49بود. الان 13 سالشه 170 شده😄

😍😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731
منو شوهرم قدامون ١٧٠ و ١٨٥ و كلا طرف شوهرم خيلى درشتو قد بلندن نميدونم چرا ٥٠ ام نبوده 😔

بعضیا انتظار دارن نوزادشون هرکول به دنیا بیاد بیخیال گوش نده 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
منو شوهرم قدامون ١٧٠ و ١٨٥ و كلا طرف شوهرم خيلى درشتو قد بلندن نميدونم چرا ٥٠ ام نبوده 😔

یهو بلندمیشه...دختر من موقع تولد ۴۶ بود پسرعموش با فاصله ی سه ماه کوجیکتر ۵۴ الان دخترم چهارسال و نه ماهشه و پسرعموش چهارسال و نینشه دختر من قدش ۱۱۰ هست و اون ۱۰۰

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740
ماشالا  خودتون قد بلند هستین؟

بله هم خودم هم همسرم 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
آخه ژن طرف شوهرم خيلى بلنده هم دخترم هم پسرم نسبت ب اونا ريزن 😢

زیزم پسر تو دوران بلوغ قد میکشه.

پسرعموم هم قد من بود ۱۵سالگی تا ۱۸ سالگی ندیدمش 

شوکه شدم من تا خط سینه ش بودم😂

یهو بلندمیشه...دختر من موقع تولد ۴۶ بود پسرعموش با فاصله ی سه ماه کوجیکتر ۵۴ الان دخترم چهارسال و نه ...

خيلى غصه ميخورم همهشون از دختر من درشت ترن خيلى ام درشت تر

به این چیزا توجه نکنید لطفا .رشد اصلی بچه تو بلوغ هست.ما خودمون ژنتیکمون همینجدره داداشم ایقد کوتاه بود بعد ماشاله تو بلوغ از 165 شد 187 الان هم نزدیک 190 هست .خودمم همینطور

خيلى غصه ميخورم همهشون از دختر من درشت ترن خيلى ام درشت تر

دخترتون چندسالشه؟خب باشن.دختر که غصه نداره هرچی ظریف تر بهتر

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤