2733
2739
عنوان

الان درد تخمک گذاریمه،تا چند ساعت تخمک تو بدنم میمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که 12روز پیش زدم 11روز ازاقدامم میگذره الان بیبی زدم منفی بود.شنبه موعدمه به نظرتون منفیه دیگه؟

والا نمیدونم عزیزم ،فکر کنم گاهی باعث تاخیر میشه همین داروها که میخوریم،صبر کن چند روز از موعدت بگذره بعد ،ان شالله که مثبته

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
والا نمیدونم عزیزم ،فکر کنم گاهی باعث تاخیر میشه همین داروها که میخوریم،صبر کن چند روز از موعدت بگذر ...

راستش چن روز پیش کمردرد پریودی داشتم گفتم حتما دردلانه گزینیه البته من بعد32ساعت رفتم اقدام شاید یه دفعه کافی نبوده

2731
راستش چن روز پیش کمردرد پریودی داشتم گفتم حتما دردلانه گزینیه البته من بعد32ساعت رفتم اقدام شاید یه ...

ان شالله که کافی بوده ،باید بسپاریم به خدا ،از دست ما کاری ساخته نیست

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین