2737
2739

دوستان قیمتش حدودا چنده؟ و دکتر براتون تو دفترچه نوشت یا ازاد؟ 

تاثیر داشت برای اصلاح پا؟

زندگی زیباست چشمی باز کن  

من چهار سال پیش گرفتم 

کفش و کفی ۲۰۰

کفش سنگین بود و انگار فلز داشت

کفی هم جدا داد تا با کفشای دیگه بپوشه

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
من چهار سال پیش گرفتم  کفش و کفی ۲۰۰ کفش سنگین بود و انگار فلز داشت کفی هم جدا داد تا با ...

تاثیری داشت؟ تو دفترچه نوشت؟ بهونه نیورد برای استفاده؟ چند سال بود بچتو

زندگی زیباست چشمی باز کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکس ندارید از پاش ؟ میخوام ببینم درجه پاش چقدر بوده 

نه برای چهار سال پیشه 

یکی ۱۵ درجه یکی ۱۰ درجه کجی داشت 

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
تاثیری داشت؟ تو دفترچه نوشت؟ بهونه نیورد برای استفاده؟ چند سال بود بچتو

بی زحمت اینم بگو تو دفترچه نوشت اخه اول دفترچه رو گرفت دوباره گفت نمیشه😐

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2740
عزیزم حتما تلاش کن پاش خوب بشه من الان پاهام ضربدری حسرت خیلی لباس ها به دلم مونده

میدونم عزیزم من خودم سالها پرانتز بودم تازه پارسال عمل کردم کلی عذاب کشیدم

زندگی زیباست چشمی باز کن  
قبلش اسکن گرفت صبر کن من عکس پای دخترمو بدم ببین از این بیشتر بود یا کمتر

اره رادیولوژی عکس گرفتیم ام استخونا هم کف پا 

من چون بارداریام شکمم اصلا بزرگ نمیشه و کوچیکه بچه پاش کج مونده بود 

از ۱۴ ماهگی کفش و پوشید تا سه ماه 

خدارشکر کامل درست شد 

بچه بزرگترمم کف پاش صاف بود بعد عکس کفی درست کردن و اونم خیلی بهتر شده

ببخشید لبایش نامرتب

ای جونم عزیزم

اره عیننننن همین بود

طفلک بچه م از پله بالا رفتنی خیلی مشخص بود کجیش

الان خوووب خوب شد 

فقط کفشا سنگینه و باید روزی شش ساعت پاش باشه 

من چون بارداریام شکمم اصلا بزرگ نمیشه و کوچیکه بچه پاش کج مونده بود  از ۱۴ ماهگی کفش و پوشید ت ...

خداروشکر اخه این اصلا برای دخترم عکس ننوشت بدون عکس گفت.

گفت کف پاشم صافه

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2706