2733
2739

من عاشق مادرشم واقعا ذات خوبی داره 

ولی هیچچچ وقت کادوی قشنگی به من نداده 

مغازه داره و جوونه من میدونم چیا تو مغازشه ولی به من همیشه یه چیز به شدت دهاتی میده 

رومم نمیشه چیزی بگم

نمیتونمم استفاده نکنم چون دلم نمیاد ناراحتش کنم حداقل جلو خودش میپوشم 

ولی واقعا اتاقم پر از لباسایی که بدم میاد ازشون نمیتونمم به کس دیگه کادو بدم

حتی شوهرمم چن بار بهش گفته نده این تو سلیقه ی من نیست ولی بهش میگه تو نمیفهمی اینا الان مده 😩😩 

بزن تو دیوار بفروش😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدسلیقس دیگه 

کادویه نمیخوای باهاش که پیر شی 

خوشت نیومد نپوش 

همین که بهت هدیه میده کلاتو بنداز هوا خخخ

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
2738

خب عزیزم وقتی ذاتش خوبه مطمعن باش یباربگی مامان میشه فلان لباس و بزارم مغازه عوضش اون یکی و بردارم؟؟؟اخه اون بیشتربهم میاد ناراحت نمیشه ازت

درنهایت اگه دیدی نمیشه ب روش بیاری نپوشش

بالاخره میفهمه

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚

مادرشوهر منم اینجوریه. 

کادوهاش خیلی گل منگولی هستن. 

دیده من همیشه تک رنگ و ساده میپوشم باز گل گلی سبز و نارنجی میده. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

الهی وقتی خودش خوبه توام دلشو نشکون بگیر یا مثلا بهش بگو نگه دار هروقت مهمونی یا جایی که میخواستم برم که لازمم باشه میگیرم ازتون . بگو جا نداری اینکه دل شکستن نیست عزیزم. منم یه اتاقه هستیم خب کمد جا نداره واقعا

چ عجب یکی عاشق مادرشوهرش بود  خدایا شکر خخخخخ ب نظرم ی بار مادر و دختری حرف بزن بگو تو رنج سل ...

حالا یکی ام که با مادر شوهرش خوبه شما گمراهش کن برن همدیگه رو بترکونن😂😂

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2706