2737
2734
عنوان

علت زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 42 پست
خب برو بیمارستان ی نوار قلب بگیر بچه تکون میخوره ؟...نمیدونم تا دردت شدید نشه دهانه رحمت باز نمیشه . ...

آره تکون میخوره دیشب تا صبح یکسره بعد هر درد تکون میخورد الان هم تکون میخوره ولی آروم دهانه رحمم فقط دکتر گفت نرم شده و خیلی کم باز شده البته هفته پیش گفت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
آره تکون میخوره دیشب تا صبح یکسره بعد هر درد تکون میخورد الان هم تکون میخوره ولی آروم دهانه رحمم فقط ...

برای هر کسی یجوره یکی سریعتر باز میشه یکی کند تر راه برو یواش یواش تا بچه بیاد پایین تر ...ان شاالله به خوبی زایمان کنی التماس دعا 🌹🌹❤

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
2740
باشه میگم کسی بیاد پیشم که برم

اره گلم درد زایمان یهو میگیره ول نمیده یهو خونریزی یهو کیسه اب خلاصه بچه تکون نمیخوره

اره برو یه سر گلم 

خدا پشت پناهت زایمان راحت انشالله

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
یعنی صبر نکنم بیشتر بشه دردام ؟؟

نه عزیزم حالا یه چک که ضرری نداره من خواهرشوهرم در حد یه قطره اندازه نوک سوزن خون دید ۳۷ هفته گفت ولش کن چیزی نیست و این حرفا به زور فرستادمیش رفت بیمارستان سونو کردن گفتن بچه بند ناف و سفت گرفته دستش هی میگیره و ول میکنه وخدای نکرده ممکنه خفه بشه وخلاصه سپردن دست خودش گفتن اگه اتفاقی افتاد پای خودته اونم دیگه قبول کرد همون موقع سزارینش کردن واسه همین میگم شمام برو یه چک بکننت مشورت بگیر ازشون ببین نظرشون چیه 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

اگه یه موقع گفتن کم باز شده طول می کشه بگو بستری کنن من دوازده رفتم گفتن سه سانت باز شده برو صبح بیا اومد شدید باز درد داشتم کمرم صاف نمی شد به دکترم گفتم گفت زود بیا بیمارستان رفتم گفت شش سانت باز شده زود بستری شو رفتم واسه زایمان تا ساعت سه زایمان کردم اگه برای صبح می موند حتما بچه هیچ می شد به اینم توجه نکن سونو می گه همه چی طبیعیه خوب طبیعیه ولی زایمانت چی 

2706