2733
2739
عنوان

اخه کیه ک اینو بپسنده😤+عکس. خدایی بیاین ببینین

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 120 پست

مانتو پوشیده 😂

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جای دخترو پسر داره عوض میشه دخترا دارن عاشق لباس کوتاه و پسرونه میشن پسراهم برعکس

بعد یه مدت زده میشن چیکارشون داری ننه😆😆

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
الان ۵۰ درصد جوونا میپوشن

اخه چرا😭

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

به این پیری نمیاد یه پسر ۲۰ ساله بپوشه بنظرم بهتره

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2738
😂😂😂😂😂خیلیارو دیدم بپوشن بعضیاشون خشتکشون میرسه به زمین😑😑😑😑

پاهاشون کوتاااااه😐💩😂

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

یک سر دارمو هزار سودا اره والا اره بلاااااااااااا 

جوووووون بیا وسططط💃💃💃💃💃💃 

اقامون جنتلمنه جنتلمنهههههههه این خانوووممم عشق منهههههه اووووووو 

شلوارو بببین جون بابا خودتو بلرزون داداچ 💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏

گروه آبی تاعید ۱۰ کیلو کم میکنم وزن اولیه:۷۶ وزن هدف:۶۶ تاپیک بامداد خمار

من هر چی تو خیابون دیدم این شکلینا

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

اووم به نظرم مرد با تیپ مردونه و ساده خیلی جذاب تره خیلییی

یک عدد جن بوداده هستم👹👺💀👻👽😱👾👿😨😠😼.یک نینی سایتیه فعال که جز شماها هیچ کسی ندارم دلمو نشکونین معذرت میخوام اگه ترسیدین.
2706