2733
2734

من یه زن داداش دارم که تازه ۶ ماه بود اومده بودن تهران فامیل دور هستن که ما رفتیم خواستگاریش ۸ تا بچه ان واین آخریه اوایل تیپش خیلی ساده بود چون واقعا وضع مالی پایینی داشتن جوری که زیر نظر کمیته امدادن و بدون اغراق بسیار بد تیپ بود لباسای کهنه و پاره والبته بسیار لاغر وبی رنگ ورو وبدون اعتماد به نفس خداییش برادرم براش کم نذاشت و توی همون دو ماه اول کلی به تیپ ولباسش رسید و ماهم واقعا خوشحال بودیم چون میدیدم دختر بیچاره واقعا معذبه مخصوصا جلوی اون یکی عروسمون ولی کم کم این خرجها دیگه خیلی زیاد شد مثلا آدمی که سال تا سال مانتو نمیخرید خونه باباش الان هر ماه فقط۳۰۰ خرج لباس میکنه همه چی باید مارک باشه بهترین عروسی وبهترین فیلمبردارو خلاصه تا اونجا که میتونست خرج میکرد بازهم ما خیلی برامون مهم نبود و میگفتیم برادرمون خودش دوست داره میکنه ولی وقتی جهازش اومد که دیدیم اندازه پنج ملیونم جهاز ندادن حالا وسایل بزرگشم برادرم خریده بود یه جورایی حس اینکه از دوست داشتنه برادرم سو استفاده کرده بهمون دست داد ولی بازهم مشکلی نداشتیم به روش نیاوردیم کلا مامانم اهل دخالت نیست ماهم سر گرم زندگی خودمونیم ولی جدیدا شخصیتش بسیار زننده شده و کلی عوض شده بعد از دوسال کاملا یه آدم دیگه شده واینکه مارو ناراحت میکنه جوری که واقعا دوست ندارم ببینمش متاسفانه با مادرمینا تو یه ساختمون هستن و هربار خونه ی مادرم میرم ایشون رو هم میبینم ولی میخوام حسمو بهتر کنم بهش حساس نشم میشه راه حل بدید که چطور برخورد کنم ؟؟

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اینکه داداشت چقد خرجش میکنه به شماها ارتباطی نداره

اینکه دختر بیچاره وضعش مجردی بد بوده دلیلی نمیشه الان کمتر خرج کنه گناه داره اونم دل داره 

ولی اینکه میگی شمارو ناراحت میکنه کاش بیشتر توضیح میدادی چون کلی گفتی 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
2731

یه ضرب المثل هست میگن کبوتر با کبوتر باز با باز واقعا درسته. کاری نداریم اون خانوم وضعش خوب نبوده الان بهتر شده بعضیا چیزی به اسم عزت نفس ندارن به جایی برسن دیگه خودشونم نمیشناسن وگرنه خیلیا هستن وضعشون خوب نبوده اما به جایی رسیدن بازم خودشون بودن.شما هم دخالت نکنین برادرتون باید پای انتخابی که کرده وایسه چون اگه چیزی بگین هرچی هم بشه شما آدم بده میشین

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
2738
مهم اینه برادرتون باهاش دلش خوش باشه اینو به خودت بگو آروم میشی

من زندگیش با برادرم کار ندارم انشاالله همیشه خوشبخت باشن مشکل من رفتارش با پدر ومادرم وما خواهراست اینکه آدم حسابمون نمیکنه اینکه خانمی که چادر میپوشید الان که یکم تپل شده با بلوز شلوار میگرده رون وکونشو میندازه بیرون کلا همکلام نمیشه تیکه میندازه فخر میفروشه من با از خودش در آمدنش مشکل دارم یه جورایی دیگه مارو نمیپسنده خیلی زود خودشو گم کرد منم میخوام جوری رفتار کنم که بعدا حرص نخورم 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.

ببين عزيزم طلبعيه كه از نو پوستش در اومده و تغيير كرده

حالا تازه باد گرفته به خودش برسه و شيك بشه همه زنا دوست دارن خونه شوهرشون بهتر از باباشون باشه

اگه با هم خوشن و من و تويي ندارن ولشون كن خوش باشم اونم زن جوونه ديگه

متاسفانه نتیجه وصلت دو خانواده غیر هم سطح همین میشه.

الان نیاین بگین مگه چون پول نداشتن حق زندگی نداره؟! بحث این حرفها نیست بحث تفاوته و واقعا توی ازدواج هم سطح بودن خانواده ها خیلی مهمه.

ایشون هم الان فقط درپی تخلیه کمبودها و عقده هایی هست که برای شما مفهومی نداره و طبیعتا خیلی از رفتارهاش آزار دهنده میشه. اما نهایتا برادر شما باید باهاش منطقی صحبت کنه و بتونن زندگیشونو مدیریت کنن. 

من زندگیش با برادرم کار ندارم انشاالله همیشه خوشبخت باشن مشکل من رفتارش با پدر ومادرم وما خواهراست ا ...

ارتباطتو کمتر کنی بهتره اعصابت راحت تره، مطمینا نمیتونی تغییرش بدی دیگه 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

عزیزم قبول دارم نیکی چو از حد بگذرد کافر گمان بد زند و زیادم بها دادن به کسی که جنبشو نداره قطعا عواقبی هم داره ولی تمام اینایی که گفتی به خودشون دوتا مربوطه ولی اگر کاری کرده و حرفی زده به خودت که شخصا ناراحت شدی حتما بگو و جوابشو بده شاید اصلا منظورش چیز دیگه ای بوده و اگر هم منظور بدی داشته متوجه میشه کلا سکوت درباره رفتار دیگران درست نیست میشه یه توده بزرگ که نمیشه جمعش کرد پس باید گفت ولی اگر فقط همین خرج کردنا اذیتت کرده باید بگم واقعا چیزی نیست که به شما ربط داشته باشه همینجوری که همسر شما هرخرجی بکنه به ایشون و خانواده همسر شما ربطی نداره واقعا

مگه رفتارش چطوریه؟

اما جدای این موضوع هرکس در حد توانش جهاز میده شما هم موقع خواستگاری از شرایط مالیشون خبر داشتین پس نباید توقعی میداشتین! 

انصافا الان یه مانتو معمولی  دویست هست یا یه شلوار و تی شرت معمولی کمش صد میشه ، اون بحث لباس رو حتما داداشتونم راضیه چون زنش شیک میگرده 

و خدا هست ....
2706