2733
2734
عنوان

خانمهایی که قرص ال دی میخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 42 پست
از لحاظ هورمونی بدن منو ترکوند شبا نمیتونستم بخوابم قطعش کردم عادت شدم خیلی بد بود دیگه نخوردم فقط ط ...

عزیزم،۲۰ سالمه یه دختره یک سال و نیمه دارم خیلی میترسم ناخواسته باردار شم،دودلم این قرص و بخورم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من افسردگی دارم قرص بهترم کرده شاید باورتون نشه چون هورمونها رو تنظیم میکنه

وای نه من بدتر شدم... رفتم پیش دکترم گفت این دوره خوردی دیگه نخور

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.
بعضی هام حالت تهوع میگیرن اگه بچه میخواین نخور تخمدان رو تنبل میکنه

بچه میخوام ولی حدود ده یازده سال دیگه،۲۰ سالمه،یه دختره یک سال و نیمه دارم از بارداری ناخواسته میترسم

یه ماه قرص بخوری دوماه بخوری تا کی میخوای عوارضشو متحمل بشی نکن خواهر من نخور

من ده ساله میخورم همچنان دارم ادامه میدم بارداری ناخواسته کابوسمه 

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
واقعا واسه شما فقط معده درد داشت؟

آره فقط دوسه روز اول 

قرص ال دی کلی فایده داره بعضی از دوستان بهشون نساخته کلی نظر دادن

دورازجون جمع خواهرم سرطان تخمدان داره چندتا متخصص بهش گفتن باید همه خانمها چندسال ال دی مصرف کنن تا دچار این سرطان نشن

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
میخوام شروع کنم به خوردن قرص ال دی،چون از بارداری ناخواسته خیلی میترسم ولی دودلم،که قرص ال دی بخورم ...

من خردم داشتم میمردم

حالت تهوع شدید سرگیجه شدید

تپش قلب و اصلا نمیتونستم راه برم یا بشینم دنیا دورسرم میچرخید

رفتم دکتر گفت از عوارص قرصه 

بدون اجازه دکتر چرا خوردی

حالا من مریضی یا ناراحتی نداشتم

ولی بهم نساخت و تا چندماه طول کشید خارج بشه از بدنم و طلیعی بشم

بدون مشورت دکتر نخور

بچه میخوام ولی حدود ده یازده سال دیگه،۲۰ سالمه،یه دختره یک سال و نیمه دارم از بارداری ناخواسته میترس ...

بچه هات ۱۰ سال اختلاف سنی داشته باشن کمترش کن

طبیعی جلوگیری کن طوری نمیشه من ۵ ساله میکنم هیچ خبری نشد 

آره فقط دوسه روز اول  قرص ال دی کلی فایده داره بعضی از دوستان بهشون نساخته کلی نظر دادن دوراز ...

میترسم چاق بشم،با موی هورمونی در بیارم،توی اینترنت خودم حتی باعث لک پوستی و ریزش مو هم میشه،شما چند وقته مصرف میکنید؟

بچه هات ۱۰ سال اختلاف سنی داشته باشن کمترش کن طبیعی جلوگیری کن طوری نمیشه من ۵ ساله میکنم هیچ خبری ...

الان طبیعی جلوگیری میکنیم،ولی با هر شکی باید قرص اورژانسی خورد،قرص اورژانسی هم خودش کلی ضرر داره،حتی شده ماهی دوتا قرص اورژانسی خوردم