2737
2734
عنوان

انگشتام زمخت وکلفتن خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4209 بازدید | 39 پست

خیلی میرسم به پوستم، سوهان وانواع مرطوب کننده وروغن طبیعی، دستکش نخی، بدون دستکش دست به آب نمیزنم، همه چیم خوبه امازمختی وبدشکلیدستام ناراحتم کرده، سرانگشتام گردومربعیهبدفرمه واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا من موندم بعضی از ما دخترا رو چه چیزایی دقت میکنیم

من همش به دستای بقیه نگاه میکنم همه جاهاااا، بعد ناخودآگاه دستاموقایم میکنم اصلاانگشترایناتوش قشنگ نیست، بزرگیو بدفرمیش کناراین چروکای داغونونمیدونم چیکارکنم عین دست پیرمرداس 

خیلی میرسم به پوستم، سوهان وانواع مرطوب کننده وروغن طبیعی، دستکش نخی، بدون دستکش دست به آب نمیزنم، ه ...

ببین برو کاشت انجام بده اما اگه میخوای تابلو نباشه طبیعی بگو برات بزنه باید خیلی وارد باشه بگو یه کاور شیک برات بزنه هلویی رنگ نیازم نیست لاک بزنی تقریبا کسی ک سر درنیاره اصلا متوجه نمیشه .خیلی شیکِ و اینکه صد در صد مرطوب کننده ثمین بخر ۳۶ تومنه قیمتش مناسبه و اینکه گلیسیرین وازلین روغنای مختلفم بذار کنار فقط ثمین و کاور ناخن 😊😊😊😊😊😊😗😗😗😗

2738
ببین برو کاشت انجام بده اما اگه میخوای تابلو نباشه طبیعی بگو برات بزنه باید خیلی وارد باشه بگو یه کا ...

کاشت ومهم نیست کسی بفهمه یانه خودم انجام نمیدم  چون  محجبه ومعتقدم اماثمین ومیخرم

من همش به دستای بقیه نگاه میکنم همه جاهاااا، بعد ناخودآگاه دستاموقایم میکنم اصلاانگشترایناتوش قشنگ ن ...

چروکیش که با گلیسیرین و کرم مرطوب کننده که دوستان راهنمایی کردن به مرور حل میشه😉 نگران چروکش نباش.

ولی من بیشتر دیدم به صورت دقت میکنن تا به دست و جاهای دیگه

شما به قشنگی های خودت دقت کن مثلا بگو من فلان چیزم قشنگه.

دروغ چرا، کف پاهای من خیلی قشنگ نیست. مثل بقیه دخترا خیلی سفید و کوچولو و ناز نیست. دیدم بعضی دخترا پاهای خوشگل و جمع و جور و نرمی دارن. لاک قرمز میزنن با صندل. واییی حالا پاهای من با باشه...😞 ولی خداروشکر که پا دارم بعضی بچه ها هستن به خاطر ناهنجاری های دوران جنینی کلا دست و پاهاشون کاملا به هم چسبیدس و انگشتاشون جدا نشده یا کلا دست و پا ندارن... خدایی به اینا آدم فکر کنه می بینه بنده ی ناشکریه. نمیگم از دیدن بدبختی های دیگران خیالمون راحت شه و خداروشکر کنیم. نه؛ ولی حیفه واسه چیزی که اصلا مهم نیست و حتی قشنگ هم هست اینجوری ناراحت شی و دستای سفیدتو قایم کنی