2737
2739

چه کار میکنین من همیشه خونم کثیفه چه جوری تمیز و مرتب نگه دارم اینجوری که همش باید کار کنم خسته میشم خب ...من یه روز که بخوام تمیز کنم کل روزم میره ... کارگرم بگیرم ۸ ساعت کار کنه تازه نصف کارامو کرده ... 

چه جوری به بچه داری و کار خونه و غذا و استراحت و تفریح میرسید؟

اصلاچند ساعت در روز ‌کار میکنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با خودم عهد بستم هروقت از جام پا شدم یه کار خونه رو انجام بدم بعد بشینم حتی اگه کوچیک باشه ،اینجوری اکثر اوقات خونه مرتبه

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2740

من خونم ۱۰۰ متریه بچه هم ندارم راحت به کارام میرسم خونم خیلی بزرگ نیست ک بگم نتونم برسم کارامو انجام بدم

اما مامان بیچارم خونش ویلاعیه واقعاااااا نمیرسه پاهاش دیگه داغون شده ،از صبح میره تو حیاط مشغول شستنه حیاطه بعد میاد تو خونه تا آخر شب در حال تمیز کاریه گاهی ۲ ماه در میون یکیو میاره ک بیاد واس تمیزکاری

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

غير از كاراي روزمره خونه، هر روز يك كار جدا انجام بده مثلا مرتب كردن يك كابينت يا مثلا شستن حمام يا شستن ... اينطوري هميشه همه جا مرتب و تميزه و به مرور با يكم وقت همه كاراتو ميكني و كار عقب مونده نداري

من هر روز صبح از خاب پامیشم همه جارو مرتب میکنم همه جارو دستمال میکشم جارو دستی هرچی نا مرتب باشه مرتب میکنم قشنگ دسشویی هم هر روز اب میگیرم  بعدش میام میشینم مهمون هم قرار باشه بیاد دستپاچه نمیشم چون خونم همیشه مرتبه 

خیلی زیاده کار خونه مدام همه جا ‌کثیف و ریخت و پاش میشه کلی وقت میخواد هر کاری

همسرت کمکت میکنه؟؟،

یکی از خوبیای همسرم اینه که خیلی تو خونه کاریه هم ظرف میشوره هم جارو هم گردگیری ،به شوهرت بگو ک خسته میشی گاهی نیاز داری که تو کار خونه کمکت کنه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑