2733
2734
185.23.131.91    :    54848 46.209.114.98     :    58719 ...

کدوم عدد رو پرو  کسی بزنم کدوم رو پورت؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم عدد رو پرو  کسی بزنم کدوم رو پورت؟

نقطه دارا پروکسین کوتا ها پورت

من الان با این وصل شده بودم

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
نقطه دارا پروکسین کوتا ها پورت من الان با این وصل شده بودم

شما با نت گوشی وصلی؟مال من این طوری شد ولی میرم تو تل وا نمیکنه؟؟؟؟؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
شما با نت گوشی وصلی؟مال من این طوری شد ولی میرم تو تل وا نمیکنه؟؟؟؟؟

بله من با نت گوشی بودم پرو کسی داخل تلگرامت رو قطع کن این برنامه هم باید منتظر بشی تا کاملا وصل شه طول میکشه😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶