2733
2739

پسرم سه سال و دوماهه هست

همه چی میگه ولی غلط 

مثلا ب باشه میگه باته 

همه چی هم متوجه میشه ...نقاشیش هم عالیه... شمردن بلده 

فقط حرف زدنش 

خیلی نگران هستم

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مزش ب همیناس وگرنه مگه دیدی ادم بزرگ ب باشه بگه باته 

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2731

خواهر من ۷اذر میره تو ۵سال هنوزم همینجوریه و درست نمیگه.مشکلی ام نداده از منم بیشتر حالیشه ی حرفای قلمبه سلنبه میگه ک میدونم.ولی همینجوری ک گفتی

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2738

وقتی همه چیو میگه نگران نباش عزیزم.بچه خواهرشوهرم تا قبل از مدرسه عین نی نیا حرف میزد.الان دیگه درست شده

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

من فکر کردم اصلا حرف نمی زنه! این که نگرانی نداره عزیز جان، به مرور درست میشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

سوال منم هست دختر منم ۳ سالوسه ماه داره 

به گ و ک میگه ت

نکن و میگه نتن 

گل و میکه تل

نمیدونم یعنی مشکل دارن

کلمه های دیگه هم همینطور ولی یه بچه تو کوچمونه چند ماه بزدگتره از دخترم ولی عین یه ادم بزدگ حرف میزنه

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
تخم کبوتر بده بهش

گفتن تخم بلدرچین ...دادم بهش کلی 

تخم کبوتر شوهر م نمیذارع میگه چندتا از دوستام خوردن تو بزرگی خیلی وراج شدن

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2706