2752
2734
عنوان

مزایا و معایب زندگی در شهر جدید پرند

| مشاهده متن کامل بحث + 17795 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم ۱۱ ساله که پرند زندگی میکنم اون اویل که اومدیم حتی خیابونا آسفالت نبود چه برسه که بخواد مغازه ای چیزی باشه ولی تو این چند سال فوق العاده پیشرفت کرده از لحاظ امکانات کامله کلی پاساژ ساخته شده که وقتی میری داخلشون حس می‌کنی توی پاساژ های کیش هستی با این که شهر کوچیکی هست تالار پذیرایی داره سینما داره کلی پاساژ حرفه ای جدیدا ساخته شده خیلی کم مونده تا متروش راه بیوفته ولی در حال حاضر تا تهران قطار داره خلاصه که کلی پیشرفت کرده اگه برای زندگی میخوای بیای اینجا هیچ شکی نداشته باش☺️

2731
ما الان سمت بریانکیم انتهای جیحون

سلام عزیزم.نظرتون رودرباره زندگی درپرندمیخواستم بدونم اگه البته رفتیداونجا.ماهم بریانکیم میخاییم بیاییم اوجااگه مناسب باشه .

بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
من خودم ۱۱ ساله که پرند زندگی میکنم اون اویل که اومدیم حتی خیابونا آسفالت نبود چه برسه که بخواد مغاز ...

سلام عزیزم.ازلحاظ مدرسه متوسطه دولتی چطوره؟پسرم امسال هشتم میره میخوام بدونم اونجامیشه مدرسه بره؟ازلحاظ محیط و جو و آدماوفرهنگشون وامکانات رفاهی چطوره پرند؟میشه راهنماییم کنی ممنون میشم

بعضیاازعقل فقط دندونشودارن