2733
2739
عنوان

عمل بینی/طلا/آرایشگری/باتجربه ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 52 پست

من خودم زیاد از عملهای مختلف زیبایی  خوشم نمیاد، خوشم نمیاد مدام مشغول تزریق ژل و جراحی و بخیه روی صورتم باشم، اما جراحی بینی ای که مشکل داره،قضیه ش فرق داره.

سوالاتتون رو در مورد مراقبت و زیبایی پوست،از من بپرسید😇🧖‍♀️به پیج اینستای من هم سر بزنید😉 @rosegold_esf
عزیزم اینم بدون زنی ک خرج نداره ارج نداره

اینو کامل میدونم خرجم کم نیس😂

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن باش بعدازاینکه بینیتو عمل کردی بازیه ایراددیگه ازت میگیره!اگریه باردیگه مسخره ات کرد حالشو بگی ...

نه انصافاً هیچ مشکلی ندارم هیکل قیافه اخلاق😁نمیزارم چیزی بگه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2728
تهرانی؟

نه گلممم ارومیه

خب پولدارین دیگه ازش بگیر برو عمل کن  البته حالا عجله ای عم نیستا این همه سال تحمل کردی اون دم ...

اینم منطقیه

نه برا فروش میخاد

خوب سودش برا جفتتونه دیگه ولی اگه طلا بفروشی دیگه عادت میکنه براتم طلا نمیخره دیگه چون میگه این میفروشه بزار خودش پولشو بده اینهمه صبر کردی  دو سه ماه دیگم صبر کن

اگر بینیت واقعا مشکل داره، سر حوصله بگرد و دکتر خوب پیدا کن و جراحی کن. اما عجله نکن، شاید منابع مال ...

دقیقاً بخدا خیلییی

2740
ميدوني كار شوهرت چقد زشته توي اين اوضاع ماشين ثبت نام ميكنه كه با سود بفروشه؟؟؟؟شماهايين كه به گراني ...

واقعا منم ب این فکر کردم

همینان ک باعث میشه قیمتامث چی بره بالا

لابد شما تو صف بنزینم واستادین ن؟؟؟ 

مثل من!!!چکار کنم الان😭😭

کم کم شروع کن لباس و خرید و کلاس و...

واقعا منم ب این فکر کردم همینان ک باعث میشه قیمتامث چی بره بالا لابد شما تو صف بنزینم واستادین ن؟؟ ...

من توي صف بنزين وايسادم؟؟؟منظورت چيه

دلم تابحال چیزی بوده که بخوایی و نرسی بهش؟؟ پس آروم بگیر که به مرادت میرسی
من خودم زیاد از عملهای مختلف زیبایی  خوشم نمیاد، خوشم نمیاد مدام مشغول تزریق ژل و جراحی و بخیه ...

منم بخدا اصلاً ژل و اینارو مخالفم

خوب سودش برا جفتتونه دیگه ولی اگه طلا بفروشی دیگه عادت میکنه براتم طلا نمیخره دیگه چون میگه این میفر ...

گل گفتی😁

واقعا منم ب این فکر کردم همینان ک باعث میشه قیمتامث چی بره بالا لابد شما تو صف بنزینم واستادین ن؟؟ ...

نه خیر واسه آشناهامون داره میگیره ماشینارو😕چون اونا یبار خریدن دوباره نمتونن

2706