2733
2739
عنوان

توروخدا بگین بعد چندبار اقوام باردار شدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 39 پست
شماباردارین؟خودتون چقدرطول کشید؟اخه من دو بترداری قبلیم هردوش اولین اقدام گرفت برای همین نگرانم که چ ...

عزیزم ازشانست روز تخمک گذاریت بوده من اولین بچمه ۹ ماه اقدام بودم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماباردارین؟خودتون چقدرطول کشید؟اخه من دو بترداری قبلیم هردوش اولین اقدام گرفت برای همین نگرانم که چ ...

این استرس الانت باعث میشه نشی

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

[QUOTE=112799960]بعدشم مگع بعد کورتاژ نباید تاپنج ماه صبرکتی اونوقت اقدام کنی؟؟لابد امادگیشو نداره بدنت .یمدت جلوگیری ...[/QUOTEزیر نظردکتر اقدام کردم همه ازمایشات روانجام دادم هم خودم هم همسرم 

2742

از طرف بخاطر اینکه دفعه پیش سقط شد حساس شوم اقدام که میکنیم تا زمانیکه مشخص نشده باردارم یانه که تاالان سه بار مشخص شده نیستم نزدیکی نمیکنم یا کارای سنگین انجام نمیدم باخودم همش میگم نکنه باردارباشم و سقط بشه خسته شدم😔😔

[QUOTE=112799960]بعدشم مگع بعد کورتاژ نباید تاپنج ماه صبرکتی اونوقت اقدام کنی؟؟لابد امادگیشو نداره ب ...

خب پس دیگه مشکلی نیس که. نگرانیت الکیه.فقط استرس نداشته باش همین .موقع رابطه فقط به لذتش فکرکن نه اینکه ایا بگیره یا نگیره فکرکن اقدامی درکار نیس

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  
2740
جدی؟همسرمم میگه زیاد استرس داری بدتره اصلا بهش فکرنکنم نه؟چجوری سرمو گرم کنم؟

اره 

نمیشه بهش فکر نکنی من خودم این روزها رو گذروندم 😄

یهو فکرش میاد به ذهنت ولی سعی کن فکرت رو پرت کنی از موضوع اقدام و بچه ... خیلی خیلی خیلی سخته اصلا کار اسونی نیست ولی میشه

هر وقت فکرش اومد بگو توکل به خدا این ماه اگه صلاح هست باردار میشم و یا کلا چیزای مثبت فکر کن و حتما توکل کن به خدا

ان شاالله بزودی باردار میشی

بچه ها بنظر شما چون سقط داشتم بعد اقدام نباید نزدیکی کنم و کارای سخت انجام ندم؟یا اشکالی نداره؟مثلا دلم میخواد برم شنا اما بازمیترسم که نکنه باردار باشم.تاوقتی معلوم نشده اینکارا لازمه بنظر شماهم یا نه؟دلیلی نداره بترسم و زندگیمو تحت تاثیر قراربدم؟

مرد ها خیلی بیخیالن حتی اگه عاشق بچه باشن

من شوهرم عاشق بچه اس الانم بهم میگه ۶ تا بچه میخوام خدا بهمون بده

ولی همون ماهی که باردار شدم بعد بی بی چک بهش گفتم منفی خیلی ریلکس گفت خیره مگه ماهای بعدی ازت گرفتن اینجوری غمگینی😂 بعدش گفتم پس چرا حالم بده؟ اومد نزدیکم و گفتم مبارکه

مرد ها خیلی بیخیالن حتی اگه عاشق بچه باشن من شوهرم عاشق بچه اس الانم بهم میگه ۶ تا بچه میخوام خدا ب ...

اررره منم شوهرم میمیره واسه بچه اونم میگه یکی داریم پنج تا دیگه میخوام واسه همین نگرانم وگرنه خودم زیاد بچه ای نیستم چون خیلی اذیت میشم دلم همش اشوبه سرهمین یکی

2706