2733
2734

من هفته ۲۱ هستم..دو هفته ای هست درد زیرشکم دارم

دوبار بیمارستان هم رفتم..دیگه سه روزه دکترم استراحت مطلق داده..با امپول پرولوتون و شیاف سیکلوژست و ایزوپرین و امپول انوکساپرین 

سه روز پیش معاینم کرد برا دیدن دهانه رحم گفت نرم شده...برای معاینست این دردا؟..از اون روز بیستر شده دردام

استرس دارم همش

سرهرچیزی چرا میری بیمارستان؟چرامیزاری معاینت کنن؟اینا خودشن خطرناک تره درد زیر دل طبیعی رحم داره رشد میکنه عزیزم فقط درد غیر قابل تحمل خونریزی و سرگیجه شدید خطرناکه همین

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طول سرویکسو چک کردی؟ 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2728