2737
2734
عنوان

دارم میترکم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 33 پست
من بلد نیستم بگو چطو گزارش بزنم زیاد نی نی سایت نمیام الان که تلگرام قطه آفتابی شدم 

بزن رو عکس پروفایلم که وارد صفحه پروفایلم شی تایپک نامزدی ،پست اول زیرش ی سه نقطه هس نوشته گزارش تایپک نا مناسب

علت هم بزن درخواست استارتر

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
انشالله خدا ریشه باعثو بانیشو بخشکونه مطمئن باش مشکل شما و همه حل میشه گلم

باعث و بانی نداره دعا کن خدا بدی هارو از ما دور کنه 

2 آبان شوهرم عمل کرد همین ک خوب شد تصادف کرد همین ک ماشینشو تحویل کرد دوباره مریض شد دوباره قراره فردا عمل بشه دیگه تحمل ندارم این دیگه چ امتحانی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باعث و بانی نداره دعا کن خدا بدی هارو از ما دور کنه  2 آبان شوهرم عمل کرد همین ک خوب شد تصادف ...

عزیزم ایرانو نکبت گرفته بخاطر ظلمایی ک روا میدارنو همه ب فکر خودشونن.همه گرفتار این نحسی شدن بخاطر ظلمه بخدا همش بخاطر آه مظلومه ک دامنگیر کل جامعه میشه.خدا انشالله مشکلتونو حل کنه ولی مشکل اصلی جای دیگست.😔

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙
2731