2737
2739
عنوان

خواستگار خواهرشوهر چهل ساله م

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا دیگه بسش بود بره حرص بخوره بیچاره حسرت دوست پسرم داره کلا خیر ندیده از مجردیش حسوده

اره حسرت دوست پسر دارم خیلی چیز دست نیافتنی هست

خیر از مجردی اینکه بازیچه دست این پسر و اون پسر بشی

2728
حالا خوبه بهت نگفتن شوخی کردم! اتفاقا دوست قدیمی باید حواب اینا رو داد. همین نیش و کنایه ها باعث میش ...

کاملا موافقم 

من یه خانمی میشناسم از شوهرش جدا شد اقا بهش خیانت کرد آبروریزی درست کرد خلاصه زندگی این خانومو داغون کرد بعد همین خانوم با این تجربه ناموفق میگفت چرا فلانی شوهر نمیکنه از زندگیش لذت ببره؟!

بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
کاملا موافقم  من یه خانمی میشناسم از شوهرش جدا شد اقا بهش خیانت کرد آبروریزی درست کرد خلاصه زن ...

چه دلواپسی بوده این😊 شاید از نظر روانشناسی توجیهش این باشه که با انکار مشکلات خودشون می خوان به خودشون تلقین کنن زندگیشون خوبه و روال زندگیشون طبیعی و تو اون لحظه فکر نمی کنن دارن با زبونشون بقیه رو ازار میدن که خودشون حس کاذب بهتری داشته باشن. به این اضافه کن تربیت اجتماعی کسایی رو که همش تو گوششون خوندن افتخار تو ازدواجه. اون کلیپ بود دختر 9 ساله ازدواج کرده بود می گفتن رسم شهرمونه. خب این ادم ابتدایی ترین حقوقی که نداره یا بدبختی هایی که می کشه به چشمش نمیاد فقط به قول خودشون نترشیدن کلاهشونو میندازن بابا

2738
هیچوقت به کسی طعنه نزن بسرت میاد

كي با تو بود اخه بعد يه ماه اومدي ريپلاي مي كني! توهينا و طعنه هاي خودشو نخوندي؟ اعتراضي به بقيه ماجرا نداشتي؟ هر وقت انقدر بدبخت و ذليل بودم كه فكر و ذكرم طلاق و جدايي از همچين شوهري باشه بعد هم زمان به دختر مجرد بگم ترشيده بسرم بياد! 

كي با تو بود اخه بعد يه ماه اومدي ريپلاي مي كني! توهينا و طعنه هاي خودشو نخوندي؟ اعتراضي به بقي ...

مثل اینکه شما به کل اعصاب نداری فقط بلدی سریع مقابل هر حرفی جبهه بگیری🙄

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم