2733
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 53 پست
عزیزم همه ادما دوفرشته نگهبان دارن. که به ادما کمک میکنن وقتی مشکل داری میتونی کمک ازشون بخوای علاوه ...

چه جالب ینی من با شوهرم‌مشکل دارم چحوری با فرشته‌نگهبان حرف بزنم؟

همینجوری یهویی صلوات😁
چه جالب ینی من با شوهرم‌مشکل دارم چحوری با فرشته‌نگهبان حرف بزنم؟

عزیزم چون اموزش میدم نمیتونم کامل براتون بگم چون حق دوستایی که ثبت نام کردن ضایع میشه.

میتونی به فرشته نگهبانشون نامه بدین. یا باهاش حرف بزنین بافرشتش.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت منم گناه میکنم .چون مجبورم سقط کنم زوریه .به شوهرمم گفتم من از گردن خودم برمیدارم تقصیر تو ه ...

تو تمام تلاشت رو بکن که راضی کنی خدا قطعا میبینه، من ۶هفته سقط کردم اره عمد بود چون بعد زایمان اولم افسردگی داشتم قرص میخوردم هم میترسیدم بچه ناقص باشه چون قرص میخوردم هم اینکه فک نمیکردم بتونم بزرگش کنم

2731
تو تمام تلاشت رو بکن که راضی کنی خدا قطعا میبینه، من ۶هفته سقط کردم اره عمد بود چون بعد زایمان اولم ...

سقطش درد داشت؟؟؟

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
نه درحدی که قابل تحمل نباشه

تو رو خدا برام دعا کن بمونه واسم به خدا دارم دیونه میشم من خیلی بدبختم که اختیار ندارم بچمو نگه دارم

تو رو خدا برام دعا کن بمونه واسم به خدا دارم دیونه میشم من خیلی بدبختم که اختیار ندارم بچمو نگه دارم

با اعتقاد وضو بگیر دو رکعت نماز حاجت بخون بعدشم زیارت عاشورا رو بخون خدا رو قسم بده به آبروی حضرت زینب بگو خدا خودش به دل شوهرت رحم بده راضیش کنه، منم برات دعا میکنم انشالله یه نی نی صالح بدنیا بیاری

2738
با اعتقاد وضو بگیر دو رکعت نماز حاجت بخون بعدشم زیارت عاشورا رو بخون خدا رو قسم بده به آبروی حضرت زی ...

ممنون