2737
2739
عنوان

چرا دیگه نمیشناسمتون😞

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه درگیرن خواهر 😔

دیگه به زور میخندیم ....

نون درآوردن سخته ...مشکله 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
ولی من یادمه اگه اشتباه نگیرمت هی هوشنگ هوشنگ میگفتی

اوهوم😐دوران جاهلیت بود

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2731
من تورو يادمه

نه پ یادت نباشه😒😒😒😒شقایق😒😒😒

🤕🤕🤕

عاااا مهرنگ جونم مرا در آغوش بفشار😞😂

2738
نه پ یادت نباشه😒😒😒😒شقایق😒😒😒

خب ميگي نميشناسي😂😂😂چيكار كنم 

از ديروز خيمه زدم اينجا خب

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
پروکسیم وصل شه  بازم تاپیک خوب خوبااا میزنیم

پروکسی وصل شه اینجا تاپیک میزنی؟ چ ارتباطی بین این دو هست

خب ميگي نميشناسي😂😂😂چيكار كنم  از ديروز خيمه زدم اينجا خب

از صد نفر یه نفر اشناس خب ... دیگه کلا جمع بستم گفتم هیشکیو نمیشناسم

منم از دیروزه چار چشمی اینجام😐😂

2706