2733
2739
عنوان

نگاه با حیا!!!!!! به یک آقا

| مشاهده متن کامل بحث + 8368 بازدید | 684 پست
آخی حتما جایش درد میکرد یا خواب نداشته  آره امروز هرجا باشه پیداش میشه من تا یک بیداربودم دیگ ...

دوباره داغونی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اینقدر فکر نکن...مخت هنگ میکنه هو...بیخیال نمیشه بود...اما بیا نی نی سایت سرگرم شو...یا فیلم ببین...فیلم مانکن خوبه...البته اگه نت اضافی داشته باشی...هییییییییییی ...خیالت تخت.اینقدر فکر میکنی نمیتونی جایی رو فتح کنیو...من امتحان کردم غیر اعصاب خوردی چیزی نداره...انشالله حل میشه...اما آهنگ شاد بزار برقص...الکی مثل من شاد باش🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین نگاه طرف جای دیگه  است...نگاهش میکنی...و بعد که نگاهت کرد...سریع سرتو میندازی پایین...دوست ...

آهان یعنی با نقشه قبلی ....پیش میره ....تظاهر به حیا نیست؟!

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
2728
خوبه، الناز دیشب ساعت 2 اومده یه پیام گذاشته یه تاپیکم زده و رفته من باهاش کار دارم اینم که نیست دو ...

در تاپیک ما بازه ...بفرما

آهان یعنی با نقشه قبلی ....پیش میره ....تظاهر به حیا نیست؟!

بله ...با نقشه قبلی...خوب نگاه باحیا فرق داره...آدم وقتی نگاه میکنه...طرف که نگاه کرد سرشو آدم سریع میندازه پایین و دیگه تا دفعه بعد نگاه نمیکنه...اما نگاه هار😂😂😂😂و خیره سری...همینجور زل میزنه و دفعه های بعد هی تکرار میکنه...اما اگه کسیو دوست داری باید خیلی تو دیدش باشی😁

دوباره داغونی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اینقدر فکر نکن...مخت هنگ میکنه هو...بیخیال نمیشه بود...ام ...

خیرسرم رقصم بلد نیستم ولی بخدا شبانه روز آهنگ گوش میدم فیلم میبینم اما هرکار کنم هرچی خودمو به خری میزنم بلانصبت شما دلم آروم نمیشه 

خدا خودش کمکم کنه، فقط همین 

اینجا هم همش بگو بخند دارم اما خدامیدونه فقط ظاهرماجراست

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
2740
والا من این روش های دلبری رو نمی پسندم بانگاه کردن و عشوه وغمزه و شوخی وخیلی پیشنهادهای دیگه که خانم ...

عشوه که میگه نه 

نگاه با حیا ....نمی فهمم نگاه یه زن به یه مرد حیاش کجا بود این وسط.....

عشوه که میگه نه  نگاه با حیا ....نمی فهمم نگاه یه زن به یه مرد حیاش کجا بود این وسط.....

نگاه باحیا دیگه چه صیغه ایه طرف زن و شوهرن دوساعت قر وقمیش میاد تاشوهرش میفهمه منظورشو حالا نگاه باحیا چطوردلبری میکنه دیگه😂😂😂😂😂😂

منظورم اینه بیشتر عاشق دخترای دریده میشن گذشت اون زمان که می گفتن دختر باید سنگین باشه

سلیقه ها فرق کرده

برای دوستی یا برای ازدواج فرقی نداره؟!

😂😂😂ارووووم سرتو میاری بالا نگاه بهش میکنی بعد لپات باید از خجالت سرخ بشه بعد سرتو میندازی پایین ...

😂😂زیر لب میگی وای خاک عالم 😂اون مال اوناییه چشاشون دلبراست نه مال من همون نگاه نکنم بهتر😂😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
سلیقه ها فرق کرده برای دوستی یا برای ازدواج فرقی نداره؟!

چرا فرق داره اون برای دوستیه برای ازدواج سنگین انتخاب میکنن 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2706