2737
2739
عنوان

شوهر عوضیم این وقت شب دست روم بلند کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2723 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره سخت تره برای من

شما که مصمم هستید در هر شرایطی زندگی مشترکتون رو ادامه بدین، شوهرتون رو هم میشناسید که چه اخلاقی داره، دیگه چرا نصف شبی پا رو دمش میذارید و خودتون رو به کتک میدین؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
اگر اون همه سیاستی به خرج دادمو برات بگم مغزت سوت میکشه من ۳ سال و خورده ایه با این عوضی زندگی می ک ...

هرچقد توضیح بدی کمه حال مارو فقط یکی مثه خودمون درک میکنه معلوم نیست مردا چشونه ازمن به تو نصیحت برین بهش محلش نده الان شوهرم له له میزنه ولی من اصلا از رابطه باهاش لذت نمیبرم دوس ندارم رابطه داشته باشم گاهی تقصیر خودمونه زیادی دوسشون داریم زیادی بهشون بها میدیم ریادی منتظرشونیم نباش کارخودتو بکن به خودت برس ببین چه طور دیوونه میشه

2728
باور کن اشکال نداره  الان کدوم مردی میتونه زنشو راضی کنه؟

باور کن ادم بعد خود ارضایی صد بلا ب سرت میاد اوووووف ضعیفی چشم شنوایی ضعیفی اعصاب اوووووف

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2740
ببخشید عزیزم روی صحبتم با شما نیستا ولی من ازاین جمله بدم میاد تا دردو دل میکنی میگن چرا جدا نمیشی ن ...

دقیقا 

گاهی  آدم باید بین بد و بدتر انتخاب کنه و نه بین خوب و بد و مجبوره بد و انتخاب کنه و بمونه چون مشکلات یه زن تو جامعه ما بد طلاق خیلی بیشتره 

باور کن ادم بعد خود ارضایی صد بلا ب سرت میاد اوووووف ضعیفی چشم شنوایی ضعیفی اعصاب اوووووف

حداقل بهتر ازینه که بزنه چشمشو کور کنه و پاشو بشکنه یا سرشو بشکنه

نمیتونم خیلی باز بگم اما راهی هست که این مشکلات عصبیو نیاره

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
می فهمم گلم ولی ی شوهر خوابیده بی آزار بهتر از ی بزن بهادر خشمگینه اقلا

هر وقت بیدار میشی تا نیست یا سرش توی گوشیشه یا پشتش بهته

من چند روز سخت مریض شدم باورتون میشه حتی نگاهمم نکرد این بشر!

گور بابای یه رابطه جنسی کاش فقط این بود!

باهاش حرف نزن جواباشو یه کلمه ایی بده اینهمه محبت کردیم چی شد یکم بی محبتی کن بی توجهی کن مردا اززنایی خوششون میاد که بهشون بی توجهی میکنن حرصشون میدن خودتو سرگرم کن من نمیتونم الان کلاسی چیزی برم بچه کوچک دارم وگرنه اصلا خونه نمیموندم 

نیاز به همدم هم نفس هم زبون رفیق

خب بری کلاس ورزش و اونجا باچندتا خانوم دوست بشی و فعالیت هایی مثل کلاس خیاطی و چیزای اینمدلی داشتهباشی هم کمی موثره 

مردارو که نمیشه باهاشون حرف زد 

هر وقت بیدار میشی تا نیست یا سرش توی گوشیشه یا پشتش بهته من چند روز سخت مریض شدم باورتون میشه حتی ن ...

باور کن ضعف جنسی داره 

شرمنده ام اینو میگم

2706