2737
2734
در برابر فهمیدن چیزی که نمیدونین مقاومت میکنین و میگین دعوا داری؟کجاش دعوا بود!؟!!!!!!!!!!!!!؟

چی گفتممممم مگهههههه

نظرمو گفتممم 

خوبه شما پرستار نیستی اینقد مدافع حقوقشونی 

اک بابا اک

اولا که من گل شما نیستم نظر دادن یا ندادنم هم اصلا به شما مربوط نمیشه پس لازمه حدتون رو یاد اوری کنم ...

یعنی اگه دکترا هم میگرفت بازم اینده ای نداشت؟؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعضای نی نی سایت به شدت عصبی شدن

کلا انگار بدون اینترنتی روی همشون تاثیرشو گذاشته!!!

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
2731
چی گفتممممم مگهههههه نظرمو گفتممم  خوبه شما پرستار نیستی اینقد مدافع حقوقشونی  اک بابا ...

خدا کمکت کنه

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
قبوله حرفت خدایی قبول دارم ریسکه دیگ همونطوری ک ی پرستارم ممکنه خیلییی جای پیشرفت نداشته باشه البته ...

اره بابا حرف تو هم درسته ولی خب تو این مملکت الان کار واسه پیراپزشکی به نسبت بیشتره چی کار میشه کرد دیگه

اولا که من گل شما نیستم نظر دادن یا ندادنم هم اصلا به شما مربوط نمیشه پس لازمه حدتون رو یاد اوری کنم ...

ارزش جواب دادن ندارین ولی خودتونو به روانشناس نشون بدین دیگه کسیو گاز نگیرین بله شما یه ورمم نیستی گل که جای خود داره.

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
2738
2706