2752
2734
ببخشید😐

خواهش ميكنم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
وای منم دارم تو ذهنم جمع بندی میکنم فعلا یکیشونو گفتم 😂😂😂

شوخی کردم باو هیشکی...عاشق نشدم تابحال 😁

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاشق نبودم اما کراش داشتم روشون 

یکم زیادن

بازیگر نقش ارتور تو سریال مرلین

خوآنمی گل تو ماریچی

پوریا پور سرخ

امیرحسین ارمان

حسین کنان تو از بوسه تا عشق

جاستین بیبر 

چنار تو عمر گل لاله(فازم چی بوده؟)

جوزف مرگان(کلاوس تو اصیل ها)

استئفنتو خاطرات یک خوناشام

مهرداد تو رمان قتل کیارش(اینو هیچ وقت نتونستم فراموش کنم از ۱۴ سالگی تا الان)

پارسا پیروز فر

حامد بهداد

رابرت پتینسون(ادوارد تو فیلم توایلایت)

ایوان تو فیلم مدرسه شبانه روزی

ولی من کلا ادم تنوع طلبی نیستم🙄

از هیچ‌ خری خوشم نیومد

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2731
ببخشید😐

تکرار نکن😬😒😒😒😒😒

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
شوخی کردم باو هیشکی...عاشق نشدم تابحال 😁

واقعا از بازیگرا و اینا خوشت نمیومد تو نوجواننی  چقد عجیب🙄من منطورم فقط بین سلبریتیاس وگرنه خداروشکر خوشبختانه منم تا حالا عاشق نشدم 😆

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
من الان به شوهرم نشون دادم ختی پیامم و هیچ چیز غیرعاذی نگفت

خیلی دیگ روشن فکره

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
از هیچ‌ خری خوشم نیومد

خخخخ

خر نه ادم و میپرسه😜😬

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
خیلی دیگ روشن فکره

خخخ نه 

چون بازیگره ادم مورد علاقه م 

دیگه میدونه فقط علاقه بازیگره 😂😬

والا من الان سرم کنار جوب بود

واقعا از بازیگرا و اینا خوشت نمیومد تو نوجواننی  چقد عجیب🙄من منطورم فقط بین سلبریتیاس وگرنه خد ...

نزار خودمو کامل لو بدم ابروم میره باو 😂😂😂😁

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
نزار خودمو کامل لو بدم ابروم میره باو 😂😂😂😁

😂😂😂😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706