2733
2734
عنوان

سوال شخصی🤦🏼‍♀️❣

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 66 پست
چرا عشقم

دليل من اين نيست كه شوق زير سقف رفتن و اينا رو از دست داد، نه اتفاقًا برعكس، همسرم باز هم عجله و اصرار به عروسى داشتن 

من بخاطر اينكه كاش نگهش ميداشتيم براى يه شب خاص ، خيلى بخصوص باشه ديگه ، نه اينكه مثلا يهويى تو هتلى چيزى باشه🤪

نميدونم چطور بگم منظورمو، دوست داشتم انقد خاص باشه كه هميشه خاطرش باهامون باشه🤦🏻‍♀️😁

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن ماهه الان

باشه من حرفی ندارم ولی بشرطی که بیای تعریف کنی😂😂

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2728
‌ خب اگه نمیخواست همون موقع میرفت.بعدم الان حقشه رابطه بخواد.یعنی چی دو دلی؟!شوهرته.خودت یعنی دلت ر ...

چون ما وقتی باهم بودیم رابطه نداشتیم شوهرم خیلی به این در و اون در زد زودتر محرم شیم🤦🏼‍♀️

الان میترسم رابطه داشته باشیم دیگه تلاش نکنه زود بریم زیر یه سقف 

این سوال از یه روانشناس خیلی عجیبه...!!!! هی روانشناسم روانشناسای قدیم... به هر حال حر ...

خیر عزیز عجیب نیس

کسی که روان شناسی خونده باشه خدا نیست که همه چیو بدونه هر چقدم که بدونه باز سر مشکل های خودش کم میاره

فک کنم تصور های شما خیلی غیر واقعیه😂🤦🏼‍♀️

بعد عروسي چي؟اگه بخواد لذتش بره چندسال بعد عروسي هم ميره ديگه

نه لذتش که نمیره.ولی چون دیگه به تمام خواسته هاش رسیده تلاشی برای زودتر ازدواج کردن نمیکنه

حتی شاید خدایی نکرده دلسردی بیاره

چی میگی تو😤😤😤😤
2740
خیلی حس خوب داری عزیزم😍🌈

فدااااات😍ديگه دوستم شدي تو يادم موندي🙈🌈❤️💜💖

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
نه لذتش که نمیره.ولی چون دیگه به تمام خواسته هاش رسیده تلاشی برای زودتر ازدواج کردن نمیکنه حتی شاید ...

اين شد يه توضيح منطقي🌈💖😍💖سپااااس

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
اره از این میترسم😢😢😢

عزیزم همین اول کار جلوش محکم باش منظورم اینکه زود وا نده و از حقت و چیزایی که روشون حساسیت داری به راحتی و بخاطر خوشایند اون نگذر...

لازم نیست دلیل تمکین نکردنتو بگی..فقط یه کلمه بگو دلم میخواد این تجربه شیرین برای شب عروسیمون باشه..دیگه هرچی اصرار کرد تو با مهربونی پشت گوش بنداز! 

خوشبخت بشی آبجی گلم

چی میگی تو😤😤😤😤
2706